Popołudnie w SPA | Trójmiasto (okolice)

0.0 0 Opinie

Popołudnie w SPA | Trójmiasto (okolice)


Pruszcz Gdański
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

589,99 zł

589,99 zł

O prezencie

To był długi, stresujący tydzień? Postaw na pełnię relaksu i wybierz się na Popołudnie w SPA! Zadbaj o własne zdrowie i odprężenie i przenieś się w świat ukojenia i odpoczynku od trudów dnia codziennego. Podczas zabiegów zapomniesz o problemach i wreszcie się zrelaksujesz, co pozytywnie wpłynie na Ciebie i ludzi w Twoim otoczeniu! Relaksująca Sesja Floatingowa, pełny ukojenia masaż całego ciała, odprężający masaż twarzy oraz relaks przy kominku to niewątpliwie fantastyczna forma regeneracji i "naładowania baterii"! 

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje serię zabiegów podczas wizty w SPA, dla jednej osoby.

Jak wygląda realizacja prezentu?
Najpierw otrzymujesz klapki, ręcznik oraz szlafrok i udajesz się pod prysznic. Następnie czeka na Ciebie słodko-owocowy poczęstunek w jacuzzi. Później 60-minutowa sesja w kabinie floatingowej, zaś potem 80-minutowy masaż ciała i twarzy. Na zakończenie udasz się do Strefy Relaksu, gdzie przy komniku, z kubkiem ziołowej herbaty, odpoczniesz w ciszy i spokoju. 

Ile czasu trwa Popołudnie w SPA?
Na realizację prezentu trzeba zarezerwować sobie około 4 godziny.

Popołudnie w SPA w Pruszczu Gdańskim sprawdzi się jako:
prezent dla żony, prezent na Dzień Mamy, prezent dla kobiety.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla narzeczonej lub dziewczyny? Popołudnie w SPA to gwarancja relaksu i odprężenia! Wyjątkowe przeżycie, które jest realizowane przez cały rok i w każdych warunkach pogodowych, więc z łatwością może pełnić rolę upominku na Dzień Kobiet bądź urodziny! Fantastyczna forma odpoczynku, która doskonale sprawdzi się jako upominek dla niej, z okazji imienin lub Świąt Bożego Narodzenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Pruszcz Gdański

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, klapki oraz szlafrok. Realizacja prezentu możliwa jest od poniedziałku do piątku, po wcześniejszej rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Synea Medical Day SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.