Paintball Laserowy dla Przyjaciół (6 osób) | Katowice

Nowość
0.0 0 Opinii

Paintball Laserowy dla Przyjaciół (6 osób) | Katowice


Katowice
2-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,99 zł

359,99 zł

O prezencie

Emocje, dobra zabawa i nutka rywalizacji. A to wszystko w gronie bliskich osób. Wybierzcie się na spotkanie z przygodą, korzystając z Paintball Laserowy dla Przyjaciół (6 osób) w Katowicach. Arena do gry posiada 300 m2 powierzchni, a kilka dostępnych scenariuszy pozwala dopasować rozgrywkę do swoich potrzeb. Rywalizujcie i współpracujcie, by osiągać własne cele, które pomogą Wam zwyciężyć w tej niebezpiecznej rozgrywce. Powodzenia!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Paintball Laserowy. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie sześciu osób.

Ile czasu potrwa zabawa?
Przeżycie potrwa 60 minut.

Jakie scenariusze możemy wybrać?
Gra może odbyć się według następujących scenariuszy:

- Decydujące Starcie: Gracze dzielą się na 2 drużyny, a każdy zawodnik ma 5 żyć. Po 10 sekundach od rozpoczęcia gry następuje aktywacja kamizelek, co oznacza, że można do siebie strzelać. Cel jest prosty - wyeliminowanie wszystkich graczy z przeciwnej drużyny. Wygrywa ta drużyna, w której na koniec gry przetrwa większa ilość graczy.

- Ucieczka z Czarnobyla: Każdy z graczy ukrywa się w obrębie areny. Rozpoczyna się 30-sekundowe odliczanie, podczas którego broń oraz kamizelki są nieaktywne i nie ma możliwości oddania strzału. W tym czasie specjalistyczne bazy - mobilne, okrągłe, świecące urządzenia, znajdujące się na arenie - odtwarzają historię w języku angielskim, która opowiada o wycieku radioaktywnym z elektrowni jądrowej. Informują również graczy o tym, że przybyła na miejsce ekipa ratunkowa posiada tylko jedno wolne miejsce, a więc ze wszystkich graczy uratowana zostanie wyłącznie jedna osoba.
Zakończenie komunikatu to również aktywacja broni i kamizelek. Na początku wszystkie bazy ożywiają zabitych graczy. Po upływie 2,5 minuty gry, losowa baza staje się radioaktywna (zaczyna migać na żółto przez 10 sekund i zmienia kolor na zielony). Gracz znajdujący się w jej zasięgu również staje się radioaktywny (jego kamizelka świeci na zielono - jego 1 strzał eliminuje przeciwnika oraz sam może zostać wyeliminowany 1 strzałem). Pozostałe bazy nadal ożywiają graczy. Trwa to do momentu, gdy wszystkie bazy nie staną się radioaktywne. Gra toczy się do momentu, gdy na arenie zostanie 1 gracz. Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów i przeżycie. Liczba żyć graczy: 5. Uszkodzenie radiacyjne (dotknięcie bazy, która zabija) powoduje spadek żyć do 1.

- Zombie: Gracze zostają podzieleni na dwie drużyny. Zadaniem pierwszej jest obrona bazy (okrągłe, świecące urządzenie, znajdujące się na arenie) przed atakami wroga. Druga drużyna ma na celu przełamanie obrony i zniszczenie bazy poprzez kilkukrotne jej trafienie. Jeśli gracz drużyny broniącej bazę zostanie zabity, automatycznie przechodzi do drużyny przeciwnej, która stara się zdobyć bazę. Gracze zdobywają punkty za każde trafienie i unicestwienie (kilkukrotne trafienie). Drużyna z największą ilością punktów wygrywa.

- Chaos: Gracze dzielą się na dwie drużyny, ale... nikt nie wie, kto do której drużyny należy. Wszyscy gracze oznaczeni są tym samym kolorem. Żeby dowiedzieć się, do jakiej drużyny należy dany gracz, trzeba celnie do niego strzelić. Wtedy kamizelka trafionej osoby zaświeci się w kolorze, przypisanym jego drużynie (zielony lub czerwony). Ważne, by pamiętać, którzy gracze należą do Twojego zespołu. Gracze zdobywają punkty za każde trafienie gracza z drużyny przeciwnej, ale tracą je, gdy trafią gracza ze swojej drużyny. Drużyna z największą ilością punktów wygrywa.

- Zdobywanie bazy: Gracze dzielą się na dwie drużyny. Ekipy walczą o przejęcie bazy drużyny przeciwnej i zdobycie jak największej ilości punktów. Punkty zdobywane są poprzez trafienie wroga, unicestwienie go (kilka celnych trafień) i przejęcie bazy. Gracze, którzy polegli, nie są automatycznie przywracani do gry. Pokonany gracz musi wejść do stacji ładowania i nacisnąć przycisk ładowania na 10 sekund. Dopiero wtedy może wrócić do gry. Każda drużyna musi chronić swoją bazę - jej przejęcie polega na kilku celnych strzałach. Zwycięzcą jest drużyna, która zdobędzie więcej punktów.

- Najlepszy z najlepszych (deathmatch): Każdy na każdego. Punkty przyznawane są za trafienia i zabicia (kilkukrotne trafienia). Zabity gracz po 10 sekundach wraca do gry. Gracz, który prowadzi, jest wyróżniony w specjalny sposób (zmiana koloru i migotanie kamizelki). Zwycięzcą zostaje gracz, który uzbiera najwięcej punktów.

Paintball Laserowy dla Przyjaciół (6 osób) | Katowice to oryginalny pomysł na prezent dla przyjaciela na Śląsku, pozwalający wspólnie wybrać się na świetną zabawę. Voucher na paintball laserowy w Katowicach jest ciekawą przygodą, łączącą w sobie emocje i radość. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2-6 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Z przeżycia można korzystać cały tydzień. Gracze mają do wyboru jeden z kilku scenariuszy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.