Paintball (4 osoby) | Poznań (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
4 os.

279 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chciałbyś przeżyć szalone chwile i doznać prawdziwych emocji? Paintball powstał specjalnie z myślą o Tobie. To nie tylko świetna zabawa, lecz także prawdziwy test umiejętności. Sprawdź się na polu bitwy... Przekonaj się, jak poradzisz sobie w pojedynku o przetrwanie. Nie pozwól wrogowi się zaskoczyć - przechytrz go i nie daj się oszukać! Obierz strategię, dzięki której osiągniesz zwycięstwo. Kieruj się intuicją... Nie myśl - działaj! Poczuj adrenalinę i wyzwól w sobie wolę walki. Niech chęć wygranej zmotywuje Cię do podjęcia wyzwania. Znajdź w sobie siłę i zdecyduj się na niezapomniane wrażenia. Pokonaj swoje słabości i rozpocznij tę batalię... Kto wie, może odkryjesz nową pasję na całe życie?

 

Prezent obemuje:

  • Niezbędny sprzęt,
  • 200 kulek / na osobę,
  • Możliwośc dokupienia amunicji.
 
Brakuje Ci inspiracji na nietuzinkowy prezent? Chciałbyś zaskoczyć bliskich niebanalnym giftem? Tradycyjne upominki odchodzą do lamusa - na topie są przeżycia! Podaruj voucher i zmień marzenia we wspomnienia! Świetnie się sprawdzi zarówno na Urodziny, jak i Święta. Z pewnością zachwyci każdego fana aktywności! 

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boisz się go pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

ok. 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Obfite opady lub bardzo niska temperatura może uniemożliwić realizacje się prezentu gra w paintball. W takim wypadku zostanie wyznaczony inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Kupon dla 4 osób, realizowany poprzez dołączanie do innych grup lub podczas gier otwartych. W cenie: 200 kul na osobę (800 w sumie) marker, mundur, maska, rękawiczki, kamizelka ochronna. Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.