Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

559 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Udział w profesjonalnej sesji fotograficznej to świetny pomysł na prezent dla każdej kobiety, która marzy aby sprawdzić się w roli modelki oraz stanąć przed obliczem obiektywu w profesjonalnym studio. Może będzie to pierwszy krok do wielkiej kariery na wybiegach w Mediolanie, Paryżu czy Londynie. Marzysz by znaleźć się na okładce światowego magazynu mody? Każdy jakoś musi zacząć a oprócz wspaniałych wspomnień otrzymasz komplet zdjęć wykonanych pod okiem zawodowego fotografa.

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Zalecamy kilka kompletów ubrań dla lepszego efektu sesji.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Informacje dodatkowe

W trakcie sesji model jest pod opieką profesjonalnego fotografa, a także wizażystki. Odpowiednio dobrany makijaż zostanie wykonany na miejscu. Po sesji wybrane zdjęcia zostają przekazane na płycie CD do użytku własnego modela.


Realizacja:


Opinie (3)

Anka

Świetna współpraca w przemiłej atmosferze. Bartek jest wspaniałym, ciepłym, bardzo kreatywnym fotografem. Po kilku minutach znika cały stres poprzedzający taką sesję. Fotograf doskonale wie, jaki efekt chce uzyskać i jakie ujęcia są najbardziej korzystne dla "modelki". Wszystkie jego sugestie znajdują odzwierciedlenie w super profesjonalnych zdjęciach. Niezapomniane przeżycie. Raz jeszce dziękuję Bartkowi i jego Zespołowi za cierpliwość, wyrozumiałość i wspaniałe efekty Ich pracy!

Ola

Sesja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Nie musiałam się martwić, że coś zrobię źle. Pan fotograf i asystentki we wszystkim pomagali. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tak profesjonalnej sesji zdjęciowej. Teraz tylko czekam na rezultaty i już nie mogę się doczekać!!! Pozdrawiam gorąco!

C

Świetna sesja! Pan Bartek to super profesjonalista.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.