Miesięczny Karnet na Siłownię i Fitness | Rzeszów

1 2 3 4 5 (0)

Chcesz mieć możliwość ćwiczenia o każdej porze dnia i nocy? Jeżeli lubisz czasami zneutralizować stres i napięcie dnia codziennego, to siłownia jest do tego najlepszym miejscem. Dzięki klubom otwartym przez całą dobę i siedem dni w tygodniu, możesz spontanicznie i bez najmniejszych problemów wybrać się na trening kiedy tylko zechcesz. Taka możliwość bywa naprawdę dużym udogodnieniem. Spakuj strój sportowy i trenuj do woli!

Co obejmuje prezent?

Prezent zawiera miesięczny karnet oraz opłatę wpisową. Karnet obejmuje samodzielne treningi na siłowni oraz zajęcia grupowe. 

Jak przebiega realizacja?

Należy zarezerwować prezent na platformie rezerwacyjnej podając numer rezerwacyjny, a w odpowiedzi otrzymasz kod, którym zapłacisz za karnet i opłatę wpisową  w CityFit. Następnie możesz cieszyć się z treningów w wybranym przez Ciebie klubie. 

Czy po realizacji prezentu mogę przedłużyć karnet? 

Oczywiście. Wtedy należy zakupić karnet na następny bezpośrednio u Wykonawcy bez potrzeby uiszczania opłat startowych.

Miesięczny Karnet na Siłownie sprawdzi się jako: 

prezent dla męża, prezent dla ukochanej, prezent na Dzień Chłopaka

Misięczny Karnet na Siłownię i Fitness niektórym kojarzy się tylko jako prezent dla pracownika. Nic bardziej mylnego. Tego typu podarunek wręczony bliskiej osobie, pokazuje troskę o jej potrzeby i zdrowie. Co więcej jest to prezent dla każdego, niezależnie od wieku i płci, dlatego można go śmiało wręczyć jako prezent urodzinowy.


Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

1 Miesiąc.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera miesięczny karnet oraz opłątę wpisową. Kluby otwarte są 24h/7. W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny (wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/cityfit) na indywidualny kod, który umożliwi pozyskanie karnetu na stronie internetowej Wykonawcy lub bezpośrednio w klubach. Od momentu wymiany numeru rezerwacyjnego na kod do CityFit masz 30 dni, aby spalić go podczas zakupu karnetu na siłownie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje