Lot Motolotnią | Jura Krakowsko-Częstochowska

1 2 3 4 5 (25)
Jura Krakowsko-Częstochowska
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz spędzać czas w odlotowy sposób? Lot Motolotnią jest doświadczeniem, które zapisuje się w pamięci na zawsze. Nie da się go porównać do podróży w komfortowej kabinie samolotu. W tym przypadku, żadna szyba nie odzieli Cię od ogromnych przestrzeni. Przy odrobinie szczęścia będziesz mieć chmury na wyciągnięcie ręki. Tego typu wyprawa po niebie to przygoda, którą każdy powinien przeżyć chociaż raz w życiu. Dodaj ją do kolekcji swoich wspomnień!

Czym się różni motolotnia, motoparalotnia i paralotnia?

Motolotnia i motoparalotnia mają napęd silnikowy. Paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu).

Ile czasu będzie trwał lot?

Lot trwa 15-20 minut. Przed lotem pilot przeprowadzi krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz sposobu zachowania i komunikacji w powietrzu.

Kto będzie sterował paralotnią?

Doświadczony pilot, który posiada dokumenty uprawniające do wykonywania lotów pasażerskich.

 Lot Motolotnią doskonale sprawdzi się jako:

prezent dla faceta, podarunek na Dzień Chłopaka, bądź prezent na urodziny

Głowisz się nad tym, jaki prezent na urodziny wybrać dla swojego męża? Są takie podarunki, które można zaliczyć do kategorii prezent dla każdego i do nich należy właśnie Lot Motolotnią. Ten oryginalny prezent przyniesie dużo radości wszystkim osobom lubiącym emocje. Z pewnością voucher prezentowy sprawdzi się jako niespodzianka dla miłośników podniebnych przygód. 


Miejsce realizacji

Jura Krakowsko-Częstochowska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

15-20 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Maksymalna waga uczestnika to 100 kg, maksymalny wzrost uczestnika to 200 cm. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą znajdować się pod opieką rodziców. Wymagana rezerwacja telefoniczna.Opinie (10)

Joanna

Realizacja prezentu bardzo mi się podobała, lot motolotnią to było niezapomniane przeżycie, które od razu poleciłam wszystkim znajomym. Cały lot przebiegał w bardzo miłej atmosferze, nie mam nic do zarzucenia wykonawcy mojego prezentu. Jedyną wadą było to, że napis przy domu informujący o tym, że ląsowisko się tam znajduje, jest mały, a przez to trudny do dostrzeżenia. Jadąc drogą wcześniej również brakowało znaków kierujących do celu.

Marzena

Marzyłam o przelocie od zawsze i spełniło się :) Niesamowite wrażenia, przepiękne widoki zapierające dech w piersiach, pełen profesjonalizm u pilota, Pana Arka. Polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy w skrytości serca marzą o takim locie. Babcia Marzena :)

Jolanta Szczyrk

Szykowałam się do tego lotu rok czasu. Walczyłam ze strachem. Było cudownie, wspaniałe widoki, piękny lot. Dzieki panu ktory moje endorfiny doprowadził na sam szczyt :) pozdrawiam i chce kolejnych lotów :) polecam gorąco

justyna

świetny prezent:) lot to niesamowite przeżycie, polecam serdecznie!

Agnieszka

Wspaniałe przeżycie! Polecam serdecznie :)

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.