Kurs Gry na Instrumencie | Poznań

0.0 0 Opinie

Kurs Gry na Instrumencie | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

879,99 zł

879,99 zł

O prezencie

Pragniesz zostać gwiazdą rocka? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i spełnij swoje marzenie z dzieciństwa! Przed Tobą intensywny kurs gry na wybranym instrumencie pod okiem prawdziwych profesjonalistów, którzy zarażą Cię swoją pasją. Gotowy na nowe wyzwanie? Już dziś rozpocznij pełną radości przygodę z muzyką! Bez względu na to, czy Twoje serce wystukuje rytm metalu, czy flamenco - ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje indywidualny kurs w szkole muzycznej, składający się z 8 zajęć po 60 minut.

Z jakich zajęć można skorzystać w ramach vouchera?
Do wyboru są następujące zajęcia muzyczne: perkusja, bass, DJ/TURNTABLIZM, cajon, djembe, wokal, gitara akustyczna, gitara elektryczna, ukulele, pianino, instrumenty dęte, kształcenie słuchu.

Czy w ramach tego kursu szkoła zapewnia instrumenty?
Naturalnie. Szkoła zapewnia instrumenty, a także materiały do nauki.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?
Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją naukę, jak i tych bardziej zaawansowanych. Minimalny wiek uczestnika zależy od wybranego instrumentu - większość zajęć prowadzona jest od 5 roku życia, choć znajdzie się coś również dla trzylatków. Nie istnieje natomiast górna granica wiekowa - na naukę nowych umiejętności zawsze jest dobry moment!

Czy wiesz, że...
Djembe (czytaj dżembe) to najpopularniejszy instrument zachodniej Afryki. Zbudowany jest z drewnianego korpusu w kształcie kielicha i pokryty kozia skórą, która nadaje dźwięki o wysokim tonie.

Kurs Gry na Instrumencie sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, podarunek dla ukochanej, upominek z okazji Dnia Chłopaka

Pragniesz podarować oryginalny prezent na urodziny drugiej połówki? Postaw na przeżycie pełne pasji i radości, które zapewni nowe umiejętności i przyjemne wspomnienia! Voucher na kurs w szkole muzycznej to doskonały wybór na prezent z okazji urodzin, czy też Dnia Chłopaka. Każda pora jest dobra na zostanie gwiazdą rocka!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

8 godz (8 x 60min)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Materiały do nauki oraz instrumenty zapewnia szkoła.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BEATIT

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.