Kulturalny Wieczór dla Dwojga w Teatrze Scena Kamienica we Wrocławiu

1 2 3 4 5 (5)
Wrocław
2 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie spędzić wyjątkowy wieczór we dwoje na kulturalnym wydarzeniu w teatrze? Zdecydujcie, czy interesuje Was komedia, kabaret, czy może poważna sztuka, która podejmuje uniwersalne problemy. Wybierzcie najciekawszy dla Was spektakl, zajmijcie wygodnie miejsca i przenieście swój wzrok na scenę i aktorów, aby żaden szczegół widowiska nie umknął waszej uwadze. Cieszcie się sztuką w najlepszym wydaniu w Teatrze Scena Kamienica we Wrocławiu!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 2 bilety na kulturalny wieczór w teatrze Scena Kamienica (do wyboru spektakle, koncerty, kabaretony i operetki z repertuaru Teatru).

Gdzie znajdę repertuar?

Aktualny repertuar znajduje się na stronie Teatru Scena Kamienica we Wrocławiu.

Czy wiesz, że...

Kamienica przy ulicy Lelewela 15 we Wrocławiu, w której znajduje się Teatr Scena Kamienica, to miejsce historyczne. Budynek ten, został zbudowany ok. 1870 roku w stylu nawiązującym do budowli pałacowych włoskiego baroku. Przepiękna oryginalna fasada zachowała się w prawie nienaruszonym stanie do dziś.

Kulturalny Wieczór dla Dwojga w Teatrze Scena Kamienica sprawdzi się jako: 

prezent dla rodziców, prezent dla pary, prezent na święta dla babci i dziadka.

Możliwość spędzenia wieczoru w teatrze to ciekawy prezent dla pary w każdym wieku. Sprawdzi się nie tylko jako podarunek dla rodziców, lecz także jako pomysł na prezent na Walentynki. Wielka sztuka posługuje się uniwersalnym językiem przez co trafia do wszystkich, dlatego jest to prezent dla każdego


Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Możecie wybrać stroje wieczorowe lub wizytowe.

Czas trwania

W zależności od wybranego spektaklu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Aktualny repertuar znajduje się na stronie Teatru:http://scenakamienica.pl/ Prezent nie uwzględnia: eventów okolicznościowych oraz wydarzeń innych organizatorów. Wymagana rezerwacja telefoniczna.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.