Pakiet Przeżyć Dla Niego

1 2 3 4 5 (84)
60 prezentów dostępnych w całej Polsce
1-2 os.

159 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś kochającym mężem, dobrym ojcem, uczynnym synem? Zasługujesz więc by zrobić też coś dla siebie! Odreagować, zabawić się, zrelaksować! Pakiet Przeżyć dla Niego to możliwość wyboru wyjątkowej atrakcji, która pozwoli Ci wziąć oddech i nabrać powera do dalszych wymagających działań. Zmierz się z potężnym Monster Truckiem, naucz się nurkować lub po prostu odpręż maksymalnie i doświadcz przyjemnego masażu. Decyzja należy tylko do Ciebie! Możesz wybrać aktywność indywidualną lub taką, która zaangażuje też Twoich przyjaciół lub rodzinę. A może romantyczne rendez-vous z drugą połówką? Podejmij męską decyzję i wybierz prezent z naszego wyjątkowego pakietu upominkowego, przygotowanego specjalnie dla wszystkich fajnych facetów!

 

Jaki prezent na Dzień Ojca wręczyć tym razem? Podarunek na urodziny dla męża to nadal niewiadoma? Pakiet Przeżyć dla Niego to znakomity pomysł na oryginalny prezent!  Stworzony dla każdego faceta! Aktywnego lub takiego, który potrzebuje odpoczynku! Wręcz nasz niezwykły pakiet upominkowy i czekaj cierpliwie na jego pozytywną reakcję!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

24 z 202

Miejsce realizacji

60 prezentów dostępnych w całej Polsce

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia

Czas trwania

W zależności od prezentu

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności