Gokarty Plus | Olsztyn

Nowość
0.0 0 Opinie

Gokarty Plus | Olsztyn


Olsztyn
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

84,00 zł

84,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz wyjątkowe przeżycia i kochasz sportowe emocje? Gokarty Plus to szansa, by połączyć te dwie pasje w jedną! Poczuj się jak profesjonalny kierowca za kółkiem wyjątkowego bolidu, który wcale nie jest tak łatwy do okiełznania, jak się wydaje! Od tych małych pojazdów zaczynali najwięksi twardziele z motoryzacyjnego świata, teraz i Ty masz szansę dołączyć do tego elitarnego grona. Załóż kask na głowę, przygotuj się do jazdy i ruszaj!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje przejazd gokartem po torze przez dwa wyścigi 8 min.

Jak przebiega realizacja?
Osoba obdarowana przechodzi instruktaż techniki jazdy oraz zasad bezpieczeństwa, a następnie rozpoczyna przejazd.

Kto może zrealizować prezent?
Gokarty przeznaczone są dla osób od 155 cm wzrostu oraz powyżej 9. roku życia. Poniżej 17 lat wymagana jest zgoda opiekuna prawnego.

Gokarty Plus | Olsztyn sprawdzą się jakoprezent  dla kogoś, kto jest zakochany w motoryzacji! Jest to podarunek, który będzie pasował na każdą okazję - podaruj go swojemu Tacie z okazji Dnia Ojca albo zrób swojemu chłopakowi niespodziankę na Walentynki i podaruj mu niezapomniane przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

2x8 min

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje dwa 10 minutowe przejazd gokartem dla jednej osoby, kask oraz obowiązkową kartę. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu w cenie 10 zł). Min. wiek: 9 lat. Pon. 17 roku życia realizacja tylko za zgoda opiekuna. Min. wzrost: 135cm. Cena wlicza wyrobienie karty.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tor Kormoran

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.