JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gokarty dla Najmłodszych | Szczecin

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gokarty dla Najmłodszych | Szczecin

Szczecin
1 os.

35 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
35 zł

Uwielbiasz szybkie samochody, a Formułę 1 oglądasz z zaciekawieniem? Chciałbyś przekonać się na własnej skórze, jakie to uczucie jeździć po torze kartingowym? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i wybierz się do Szczecina na Gokarty dla Najmłodszych! Najpierw przejdziesz krótkie szkolenie teoretyczne, na którym zapoznasz się z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa, a także zgłębisz tajniki wiedzy z zakresu obsługi mini - bolidów. Następnie udasz się na tor i pokażesz, na co Cię stać. To niezapomniana przygoda i do tego świetna zabawa. Sprawdź, czy drzemie w Tobie potencjał i uda Cię pobić rekord toru. Spróbuj okiełznać te maszyny. Kto wie, może odkryjesz w sobie pasję na cale życie? Nie zastanawiaj się dłużej - zdecyduj się już dziś!


Prezent obejmuje: 

  • Wypożyczenie gokartu oraz kasku,
  • Krótkie szkolenie prowadzenia pojazdu,
  • Jedną 8 - minutową jazdę gokartem o mocy 4 KM (przystosowanym dla dzieci).

 
Szukasz pomysły na prezent dla Dziecka? Zabierz je na Gokarty dla Najmłodszych. To niezapomniana przygoda, a do tego wspaniały sposób na spędzenie czasu wolnego. To idealny podarunek na Urodziny, Imieniny oraz Święta! Podaruj bliskim emocje, których nie zapomną przez długi czas i ciesz się ich radością!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

8 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące. Wymagana jest obecność prawnego opiekuna dziecka.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie od maja do listopada.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (jest możliwość dokupienia na miejscu – 7 zł). Wykonawca udostępnia kask na czas jazdy. Przed jazdą uczestnik przechodzi krótkie szkolenie. Rezerwacja nie jest wymagana. Prezent może być zrealizowany od maja do listopada w dowolnym dniu tygodnia od 12.00 do 21.00, za wyjątkiem imprez zamkniętych na torze.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.