Gokarty dla Dwojga | Olsztyn

0.0 0 Opinie

Gokarty dla Dwojga | Olsztyn


Olsztyn
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

90,00 zł

90,00 zł

O prezencie

Macie ochotę na odrobinę zdrowej rywalizacji? Jeżeli chcemy z kimś współzawodniczyć, to najlepiej tak, aby jednocześnie świetnie się przy tym bawić. Gokarty dla Dwojga to dla Was możliwość zorganizowania małego wyścigu, który bez wątpienia obfitował będzie w dużo pozytywnych emocji. Aktywna rozrywka jest najprzyjemniejszym sposobem spędzania wspólnego czasu, dlatego warto abyście wykorzystali ten czas jak najlepiej. Ruszajcie na tor!

Co obejmuje prezent?

Kask, obowiązkową kartę oraz przejazd gokartem po torze przez 8  min dla dwojga. 

Jak przebiega realizacja?

Osoba obdarowana zostaje poinstruowana w obszarze techniki jazdy oraz zasad bezpieczeństwa. Następnie zakłada kask i może rozpocząć przejazd.

Czy musimy posiadać prawo jazdy?

Nie, wszystkich niezbędnych informacji dotyczących obsługi pojazdu udzieli Ci instruktor.

Jaka jest specyfikacja toru?

Długość 300 metrów, szerokość 5-8 metrów, 14 zakrętów, profesjonalny pomiar czasu, wyposażony nowoczesne systemy zabezpieczeń, nawierzchnia asfaltowa o wysokiej przyczepności.

Gokarty dla Dwojga | Olsztyn to ciekawy pomysł na prezent urodzinowy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wyścigi mini bolidów to ciekawa rozrywka dla wszystkich gdyż pozwala rywalizować ze sobą każdemu na równych zasadach i świetnie się przy tym bawić. Co więcej, podarunek jest tak uniwersalny, że może się sprawdzić zarówno jako oryginalny pomysł na Walentynki, jak i prezent na Dzień Dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

8 min dla każdej osoby

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu w cenie 10 zł.). Min. wiek: 9 lat. Pon. 17 roku życia realizacja tylko za zgodą opiekuna. Min. wzrost: 135cm.Prezent obejmuje przejazd gokartem, kask oraz obowiązkową kartę (cena wlicza wyrobienie karty).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tor Kormoran

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Agnieszka Chomiczewska

Jesteśmy zadowoleni z czasu spędzonego w Tor Kartingowy Kormoran w Olsztynie.Bardzo miła i kompetentna obsługa.Miejsce godne polecenia.Dziękujemy i pozdrawiamy:))

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.