(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Gokarty dla Dwojga | Olsztyn

5.0 1 Opinii

Gokarty dla Dwojga | Olsztyn


Olsztyn
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

165,99 zł

165,99 zł

O prezencie

Macie ochotę na odrobinę zdrowej rywalizacji? Jeżeli chcemy z kimś współzawodniczyć, to najlepiej tak, aby jednocześnie świetnie się przy tym bawić. Gokarty dla Dwojga to dla Was możliwość zorganizowania małego wyścigu, który bez wątpienia obfitował będzie w dużo pozytywnych emocji. Aktywna rozrywka jest najprzyjemniejszym sposobem spędzania wspólnego czasu, dlatego warto abyście wykorzystali ten czas jak najlepiej. Ruszajcie na tor!

Co obejmuje prezent?

Kask, obowiązkową kartę oraz przejazd gokartem po torze przez 8 min dla dwojga. 

Jak przebiega realizacja?

Osoba obdarowana zostaje poinstruowana w obszarze techniki jazdy oraz zasad bezpieczeństwa. Następnie zakłada kask i może rozpocząć przejazd.

Czy musimy posiadać prawo jazdy?

Nie, wszystkich niezbędnych informacji dotyczących obsługi pojazdu udzieli Ci instruktor.

Jaka jest specyfikacja toru?

Długość 300 metrów, szerokość 5-8 metrów, 14 zakrętów, profesjonalny pomiar czasu, wyposażony nowoczesne systemy zabezpieczeń, nawierzchnia asfaltowa o wysokiej przyczepności.

Gokarty dla Dwojga | Olsztyn to ciekawy pomysł na prezent urodzinowy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wyścigi mini bolidów to ciekawa rozrywka dla wszystkich gdyż pozwala rywalizować ze sobą każdemu na równych zasadach i świetnie się przy tym bawić. Co więcej, podarunek jest tak uniwersalny, że może się sprawdzić zarówno jako oryginalny pomysł na Walentynki, jak i prezent na Dzień Dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

8 min dla każdej osoby

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Min. wiek: 9 lat. Pon. 17 roku życia realizacja tylko za zgodą opiekuna. Min. wzrost: 135cm. Prezent obejmuje przejazd gokartem, kask z kominiarką oraz kartę członkowską.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tor Kormoran

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Sylwia T.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, korzystaliśmy z oferty dla dwojga. Miła obsługa, szkolenie bardzo przejrzyste także każdy sobie poradzi. Polecam.

Agnieszka Chomiczewska

Jesteśmy zadowoleni z czasu spędzonego w Tor Kartingowy Kormoran w Olsztynie.Bardzo miła i kompetentna obsługa.Miejsce godne polecenia.Dziękujemy i pozdrawiamy:))

Zobacz inne propozycje