JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekskluzywna Podróż SPA do Tajlandii dla Dwojga z Poczęstunkiem

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekskluzywna Podróż SPA do Tajlandii dla Dwojga z Poczęstunkiem


Gdynia
2 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Celebracja wyjątkowych chwil wymaga odpowiedniego nastroju, miejsca oraz atrakcji. Bardzo ważne, aby wspomnienia ze świętowania kojarzyły się z relaksem i rozkoszą. Takich doznań z pewnością dostarczy wizyta w renomowanym SPA w postaci Ekskluzywnej Podróży do Tajlandii dla Dwojga z Orientalnym Poczęstunkiem! Podczas realizacji doświadczycie odprężających zabiegów dla niej i dla niego, a zwieńczeniem wieczoru będzie kolacja z winem utrzymana w dalekowschodnim klimacie. Przekonajcie się, jak bardzo zbliży Was ta nietuzinkowa przyjemność. Być może chwile spędzone razem we wspomnianej scenerii tak bardzo przypadną Wam do gustu, że postanowicie świętować w ten sposób każdą ważna okazję.

Prezent obejmuje:

  • Pakiet zabiegów dla niej (rytualne obmycie stóp w wodzie z perełkami kawioru, aromaterapeutyczny masaż tajski, azjatycki masaż pędzelkowy twarzy z ampułką witaminową),
  • Pakiet zabiegów dla niego (rytualne obmycie stóp w wodzie z perełkami kawioru, masaż balijski całego ciała, masaż twarzy ciepłymi i zimnymi kamieniami),
  • Poczęstunek dla dwojga w skład którego wchodzi: orientalny posiłek, lampka wina, tajska herbata Matu oraz owoce.

Zastanawiasz się, jaki prezent na zaręczyny, rocznicę ślubu lub Walentynki będzie odpowiedni? Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego i oryginalnego? Ekskluzywna Podróż do Tajlandii dla Dwojga z Orientalnym Poczęstunkiem rozwiąże Twój problem! Ten nietuzinkowy prezent z pewnością zapewni niezwykłe wspomnienia i jeszcze bardziej zbliży osoby obdarowane. Porzuć dalsze poszukiwania, gdyż super prezent masz na wyciągnięcie ręki!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymacie ręczniki i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Prezent obejmuje: pakiet zabiegów dla niej (rytualne obmycie stóp w wodzie z perełkami kawioru, aromaterapeutyczny masaż tajski, azjatycki masaż pędzelkowy twarzy z ampułką witaminową) i dla niego (rytualne obmycie stóp w wodzie z perełkami kawioru, masaż balijski całego ciała, masaż twarzy ciepłymi i zimnymi kamieniami) oraz poczęstunek dla dwojga w skład którego wchodzi: orientalny posiłek (np.kurczak w trawie cytrynowej z ryżem i sajgonkami), lampka wina, tajska herbata Matu oraz owoce.Opinie (1)

Bogumiła

Mana Day SPA to wymarzone miejsce na cudowny relaks i profesjonalne podejście do klienta. Mozna poczuc klimat orientu i posmakować potraw dalekiego wschodu. Panie masażystki są rewelacyjne. Ja odjechałam do Tajlandii i wróciłam odprężona, i z pełnym brzuszkiem. Bardzo polecam to miejsce wszystkim, bez wyjątku.

1

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2484
Filtruj Prezenty

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.