JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Czarujący Weekend dla Dwojga | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Czarujący Weekend dla Dwojga | Wrocław

Wrocław
2 os.

777 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zabytkowe zabudowania pamiętające czasy średniowiecza. Szum rzeki, która je okala. Nad wszystkim jasna tarcza księżyca, dodająca krajobrazowi prawdziwej magii. Właśnie w takich okolicznościach macie szansę spędzić czas. Weekend w Hotelu Tumskim, to wyjątkowe momenty, które przeżyjecie w samym sercu wrocławskiego Starego Miasta! Obiekt położony w najbliższej okolicy historycznego Ostrowa Tumskiego zapewni Wam komfort oraz niesamowitą atmosferę. Poddajcie się czarowi pięknego Wrocławia...

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje dwa noclegi dla dwóch osób wraz ze śniadaniami w komfortowym 3-gwiazdkowym hotelu położonym na terenie wrocławskiego Starego Miasta. Każdego wieczoru obdarowani mogą zjeść trzydaniową kolację w jednej z dwóch restauracji przylegających do obiektu. Są to Karczma Młyńska oraz restauracja na pokładzie Barki Tumskiej!

Gdzie położony jest hotel?

Hotel Tumski położony jest przy Wyspie Słodowej! Ta wysepka na Odrze to dla Wrocławian miejsce kultowe! Jest ponadto prawdziwą ozdobą zabytkowego Ostrowa Tumskiego.

Czy wiesz, że...

Ostrów Tumski to najstarsza część wrocławskiego Starego Miasta. Wykopaliska wykazały, że okolice te już w XI w. zamieszkiwało nawet 1500 mieszkańców!

Czarujący Weekend w Sercu Wrocławia dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na Święta, prezent na rocznicę, prezent dla pary.

Wypad za miasto to coś, czego pragnie czasem każdy z nas. Jeśli czujesz, że Twoi bliscy potrzebują wytchnienia spraw im spontaniczny prezent i zaproś na Weekend w Hotelu Tumskim! To będzie doskonały podarunek dla małżeństwa lub dla rodziców. Może być też prezentem na wyjątkową okazję! Pomysł na walentynkowy lub zaręczynowy podarunek własnie się pojawił!


Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00.

Informacje dla oglądających

W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, skontaktuj się bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: dwa noclegi dla dwóch osób wraz ze śniadaniami w komfortowym 3-gwizdkowym hotelu położonym w pobliżu wrocławskiego Rynku, dwie kolacje dla 2 osób ( 3 daniowa propozycja szefa kuchni) na Barce Tumskiej lub w Karczmie Młyńskiej. Parking na terenie hotelu jest dodatkowo płatny na miejscu.

 


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1964
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.