Całodzienna Zabawa w Aquaparku Fala | Łódź

0.0 0 Opinii

Całodzienna Zabawa w Aquaparku Fala | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

161,99 zł

161,99 zł

O prezencie

Woda jest Twoim żywiołem? Nosisz w sobie syreni zew i ciężko Cię wyciągnąć z basenu? Mamy dla Ciebie zatem nie lada gratkę! Czeka Cię Całodzienna Zabawa w Aquaparku Fala, czyli przygoda spędzona na pluskaniu, wylegiwaniu się, sportowemu pływaniu i odpoczywaniu w saunach! Dostaniesz nielimitowany dostęp do całego Parku, zarówno do Strefy Basenowej, jak i Strefy Saun i garściami zaczerpniesz z oferty legendarnej Fali. Jak spędzisz swój wymarzony dzień? To już zależy tylko od Ciebie! Do wody!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Otrzymasz możliwość całodziennego korzystania z oferty Aquaparku Fala bez żadnych ograniczeń — zarówno do Strefy Basenowej, jak i Strefy Saun i garściami zaczerpniesz z oferty legendarnej Fali.

Jakie atrakcje czekać Cię będą na miejscu?
W Strefie Basenowej znajdziesz między innymi pierwszy w Łodzi wypływowy całoroczny basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, basen solankowy z solą wprost z Morza Martwego, dwie wanny solankowe: z solą angielską oraz solą zabłocką, baseny zewnętrzne: sportowy i rekreacyjny z masażerami i wodnymi leżakami, dwie Megazjeżdżalnie i trzy zjeżdżalnie wewnętrzne (m.in. pontonowa i trójtorowa), basen rekreacyjny z atrakcjami powietrzno-wodnymi, sezonową zjeżdżalnię Kamikaze czy legendarny już basen ze sztuczną falą! 

Dodatkowo czekać na Ciebie będzie oferta Strefy Saun składająca się z aż dziewięciu saun (w tym: saun fińskich, parowych, infrared, czy sauny solnej), dwóch basenów wody zimnej: wewnętrznego i zewnętrznego, codziennego harmonogramu naparzań i ceremonii, wewnętrznego basenu wody gorącej, dwóch jacuzzi zewnętrznych, tepidarium, tężni solnej, czy też groty śnieżnej. Oferta dla osób pełnoletnich (Strefa Saun dostępna od 18 r. ż.).

Czy na terenie obiektu znajduje się restauracja?
Tak, na terenie Aquaparku znajduje się Restauracja z Barem Mokrym, do której jest wygodny dostęp ze Strefy Basenowej. Smacznego!

Całodzienna Zabawa w Aquaparku Fala sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, prezent pod choinkę, prezent dla chłopaka

Szukasz pomysłu na prezent dla mężczyzny, który uwielbia ruch i wodne szaleństwo? A może chciałabyś sprawić niecodzienny prezent na urodziny dla kogoś, kogo wprost nie można wyciągnąć z wody? Całodzienna Zabawa w Aquaparku Fala sprawdzi się idealnie zarówno jako prezent dla niego, jak i prezent dla niej — to przeżycie pozwalające zarówno zażyć cudownej relaksacji, jak i porządnie się wyszaleć! Twoich bliskich czeka niezapomniany dzień!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent nie wymaga rezerwacji. Aby zrealizować prezent należy okazać go w kasach Aquaparku Fala i wymienić na bilet wstępu. Prezent możliwy do zrealizowania we wszystkie dni tygodnia, bilet upoważnia do całodniowego wejścia do Strefy Basenowej oraz Strefy Saun (dostępna od 18 r.ż). Teren zewnętrzny Strefy Basenowej dostępny jest wyłącznie w sezonie letnim


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aquapark Fala

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.