Całodzienna Zabawa w Aquaparku Fala dla Dwojga | Łódź

0.0 0 Opinie

Całodzienna Zabawa w Aquaparku Fala dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

291,99 zł

291,99 zł

O prezencie

Wodne z Was stworzenia? A może w każdym środowisku czujecie się dobrze, a najważniejsze jest to, aby być razem? Mamy dla Was coś specjalnego! Całodzienne Zabawa w Aquaparku Fala dla Dwojga zapewni Wam tony atrakcji! Niezależnie, czy swój wymarzony dzień spędzicie pluskając się w basenach, bijąc rekordy ich długości, ślizgając się po szalonych zjeżdżalniach czy wypoczywając w Strefie Saun — z pewnością czekają Was niezapomniane chwile spędzone w najlepszym towarzystwie! Czas na relaks!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Otrzymacie możliwość całodziennego korzystania z oferty Aquaparku Fala bez żadnych ograniczeń — zarówno ze Strefy Basenowej, jak i Strefy Saun! Przygotujcie się na istne wodotryski szalonej zabawy!

Jakie atrakcje czekać Was będą na miejscu?
W Strefie Basenowej znajdziecie między innymi pierwszy w Łodzi wypływowy całoroczny basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, basen solankowy z solą wprost z Morza Martwego, dwie wanny solankowe: z solą angielską oraz solą zabłocką, baseny zewnętrzne: sportowy i rekreacyjny z masażerami i wodnymi leżakami, dwie Megazjeżdżalnie i trzy zjeżdżalnie wewnętrzne (m.in. pontonowa i trójtorowa), basen rekreacyjny z atrakcjami powietrzno-wodnymi, sezonową zjeżdżalnię Kamikaze czy legendarny już basen ze sztuczną falą!

Dodatkowo czekać na Was będzie oferta do Strefy Saun składająca się z aż dziewięciu saun (w tym: saun fińskich, parowych, infrared, czy sauny solnej), dwóch basenów wody zimnej: wewnętrznego i zewnętrznego, codziennego harmonogramu naparzań i ceremonii, wewnętrznego basenu wody gorącej, dwóch jacuzzi zewnętrznych, tepidarium, tężni solnej, czy też groty śnieżnej. Oferta dla osób pełnoletnich (Strefa Saun dostępna od 18 r. ż.).

Czy na terenie obiektu znajduje się restauracja?
Tak, na terenie Aquaparku znajduje się Restauracja z Barem Mokrym, do której jest wygodny dostęp ze Strefy Basenowej — nie bójcie się więc, że zgłodniejecie! Smacznego!

Całodzienna Zabawa w Aquaparku Fala dla Dwojga | Łódź sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, prezent na święta, prezent dla dwojga

Szukasz wyjątkowego prezentu dla pary, którym mógłbyś obdarować swoją ukochaną i który pozwoliłby spędzić Wam niezapomniany czas razem? A może poszukujesz odpowiedniego pomysłu na prezent ślubny dla Twoich bliskich, a chciałbyś, żeby mogli porządnie się zrelaksować? Podaruj im Całodzienną Zabawę w Aquaparku Fala dla Dwojga i dosłownie zalej ich radością! To wymarzony prezent dla zakochanych, którzy uwielbiają dobrą zabawę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent nie wymaga rezerwacji. Aby zrealizować prezent należy okazać go w kasach Aquaparku Fala i wymienić na bilet wstępu. Prezent możliwy do zrealizowania we wszystkie dni tygodnia, bilet upoważnia do całodniowego wejścia do Strefy Basenowej oraz Strefy Saun (dostępna od 18 r.ż). Teren zewnętrzny Strefy Basenowej dostępny jest wyłącznie w sezonie letnim


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aquapark Fala

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Natalia Czarny

Wszystko wyszło bardzo pozytywnie :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.