Całodniowa Wodna Zabawa dla Dwojga | Katowice (okolice) Kraków (okolice)

0.0 0 Opinie

Całodniowa Wodna Zabawa dla Dwojga | Katowice (okolice) Kraków (okolice)


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Kochacie wodę? Uwielbiacie aktywnie spędzać czas? Chcecie wspólnie oderwać się od rzeczywistości? Całodniowa Wodna Zabawa dla Dwojga to idealna rozrywka dla Was! Pomoże Wam nie tylko naładować się pozytywną energią i odpocząć od codzienności, ale również sprawi wielką frajdę, której nie da się zapomnieć! Zanurzcie się w wodnej przyjemności, spędzając wspólne chwile nad akwenem, powstałym w dawnym kamieniołomie. Czekają na Was liczne, wodne atrakcje. Przekonajcie się o tym! Życzymy dobrej zabawy!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Spędźcie przyjemny dzień, będąc całkowicie pochłonięci zabawą w wodnym parku Balaton, położonym w samym sercu Trzebini.

Jakie atrakcje są przygotowane dla gości?
Park wodny Balaton posiada zalane tory kolejki kopalnianej, które ciągną się od kąpieliska w głąb kamieniołomu, trzy podwieszane baseny, pomosty, piaszczystą plażę, skałkę wspinaczkową, park liniowy i zjazd tyrolką.

Czy wiesz, że...
fotografowany z lotu ptaka park wodny Balaton przypomina swoim kształtem serce. Jest to jeden z najlepiej rozpoznawalnych obiektów wodnych Małopolski i Śląska, zwany często "sercem Trzebini”.

Całodniowa Wodna Zabawa dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla pary, prezent na Dzień Chłopaka

Całodniowa Wodna Zabawa dla Dwojga | Katowice (okolice) Kraków (okolice) Sprezentuj swojemu ukochanemu wspaniałą zabawę! Wybierzcie się wspólnie na wodne szaleństwo z okazji jego święta lub urodzin! Tym samym sprawisz ogromną radość. To również idealny prezent dla przyjaciół lub rodzeństwa! Podaruj niezwykłe przeżycie na święta i Dzień Dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje całodniową zabawę w parku wodnym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

AdrenaLine

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Renia

Wraz z moim chłopakiem uwielbialiśmy ten tor przeszkód! Wspaniałe i dla dorosłych i dzieci. Naprawdę polecamy i napewno wrócimy :D

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.