Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Motor w Wodzie

Jesteś miłośnikiem wodnych atrakcji? A może marzysz, aby uzyskać uprawnienia na sternika motorowodnego? Niezależnie od tego, którą z opcji wybierzesz, Motor w Wodzie to zespół, który pomoże Ci uzyskać upragniony patent oraz zagwarantuje doskonałą zabawę w czasie rejsu. Doświadczony sternik z ekipy Motor w Wodzie zadba o Twoje bezpieczeństwo i zabierze Cię w świat wodnych przygód. Przekonaj się sam, ile zabawy przynosi rejs motorówką albo postaw na kurs sternika i poszerz swoje umiejętności. Motor w Wodzie to gwarancja usług najwyższej jakości. Przekonaj się sam!
Szukaj po kategorii

Motor w Wodzie, Niewiesze – dobra zabawa i praktyczna wiedza

Motor w Wodzie to akademia motorowodna, którą tworzy doświadczona kadra instruktorska, organizująca rejsy w różnych zakątkach świata. Kurs na Sternika Motorowodnego przeprowadzany przez Motor w Wodzie to okazja, aby zdobyć wymarzone uprawnienia i czerpać wiedzę od ekspertów w swoich fachu! Wykwalifikowany zespół pomoże Ci zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności potrzebne do bezpiecznego pływania po różnorodnych akwenach wodnych. Motor w Wodzie to również organizator rejsu motorówką RIB, czyli łodzią pontonową. Wybierz przeżycie odpowiednie dla siebie i przeżyj niesamowitą przygodę dzięki ekipie Motor w Wodzie.

Patent Sternika Motorowodnego, okolice Katowic – zdobądź uprawnienia pod okiem kadry Motor w Wodzie

Weź udział w Kursie na Sternika Motorowodnego i zdobądź uprawnienia, szkoląc się na Zbiorniku Wodnym Pławniowice. Szkolenie podzielone jest na dwie części. Część teoretyczna to kurs w formie online. Otrzymasz dostęp do platformy z materiałami. Część praktyczna odbywa się w miejscowości Niewiesze w okolicach Katowic i kończy się egzaminem, którego ukończenie z pozytywnym wynikiem uprawnia do odebrania patentu motorowodnego. Część praktyczna realizowana jest od marca do października. Spełnij marzenia o uprawnieniach motorowodnych i rozpocznij fantastyczną przygodę! Motor w Wodzie pomoże Ci poznać świat wodnych aktywności.

Do czego uprawnia patent motorowodny?

Patent motorowodny uprawnia do prowadzenia jachtów po wodach śródlądowych, czyli rzekach i jeziorach. Taki patent pozwala również wypłynąć na morze, ale nie dalej niż do 2 mili morskich od brzegu i w porze dziennej. Osoby poniżej 16 r.ż. mogą realizować swoje uprawnienia na jachtach motorowych o mocy silnika do 60 kW. Motor w Wodzie to zespół profesjonalnych instruktorów, dzięki któremu zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności.

Relaks i szkolenia z Motor w Wodzie

Motor w Wodzie to ekipa, dzięki której spędzisz fantastyczne chwile pełne emocji. Rejs motorówką to doskonała rozrywka i sposób na ciekawe spotkanie z ukochaną osobą albo ze znajomymi. Motor w Wodzie to gwarancja szkolenia na patent motorowodny na najwyższym poziomie. Zespół doświadczonych instruktorów pomoże Ci zdobyć umiejętności, o których marzysz albo przeżyć niezapomniane chwile w gronie przyjaciół lub rodziny. Pora na wodną zabawę z Motor w Wodzie!