(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Hotel Modrzewiówka

Hotel Modrzewiówka to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy lubią odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Gościnność jest najmocniejszą stroną właścicieli, a uśmiechają się najszerzej, gdy ich niezwykły hotel tętni życiem. Goście odwiedzający Lanckoronę wreszcie mogą odpocząć w komfortowych warunkach i na spokojnie poznać to ciekawe miasteczko. Hotel Modrzewiówka posiada również bogatą ofertę SPA, a ich restauracja słynie w całej okolicy. Zobacz, jak wygląda odpoczynek na najwyższym poziomie!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Hotel Modrzewiówka, Lanckorona

Hotel Modrzewiówka to miejsce usytuowane w Lanckoronie – tylko 25 kilometrów od Krakowia. To wyjątkowy hotel położony w otoczeniu lasów. Tutejsza cisza i zieleń pozwolą Ci na kompleksowy relaks z dala od miejskiego zgiełku. Hotel Modrzewiówka to aż 31 pokoi. 11 z nich znajduje się w drewnianej, willowej części hotelu. Pozostałe 20 komfortowych pokoi znajduje się w nowej części obiektu. Do dyspozycji gości jest również centrum rekreacyjne z sauną suchą, parową oraz kameralną salą do ćwiczeń i basen. Modrzewiówka oferuje także masaże i zabiegi na ciało. W hotelu goście mogą skorzystać również z restauracji Atelier, w której można zjeść zarówno szybki posiłek, jak i romantyczną kolację. W lokalu serwowane są dania kuchni polskiej. W hotelu znajduje się również bar, który będzie idealną opcją na wieczorny relaks. Hotel Modrzewiówka to miejsce, w którym spędzisz wyjątkowe chwile. Wspaniały hotel w otoczeniu zieleni, piękne pokoje, strefa relaksu i restauracja z pysznym jedzeniem. Czego chcieć więcej?

Babski Wypad SPA – Hotel Modrzewiówka w Lanckoronie

Babski Wypad SPA to idealna okazja, aby spędzić relaksujące chwile w ulubionym towarzystwie. Zabierz ze sobą mamę, siostrę albo przyjaciółki i ciesz się wspaniałymi chwilami w Lanckoronie wraz z najbliższymi Ci kobietami. Przeżycie obejmuje jedną dobę hotelową dla 3 osób w pokoju typu standard. W skład przeżycia wchodzi także butelka wina do kolacji, śniadanie w formie bufetu i dwudaniowa kolacja (zupa i danie główne). Babski Wypad Spa to także dostęp do sauny w strefie SPA i godzinny masaż klasyczny dla każdego z gości. Hotel Modrzewiówka to miejsce, w którym spędzicie wyjątkowe chwile pełne odpoczynku. Dzięki tamu wyjazdowi naładujecie baterię i wrócicie do codziennych obowiązków ze zdwojoną siłą.

Hotel Modrzewiówka – wyjątkowa drewniana willa z XX wieku

Hotel Modrzewiówka to miejsce z długą historią. Zabytkowa część hotelu, na którą składa się Willa Modrzewiowa została wybudowana w latach 20 XX wieku. Powstała według wzorca, który stanowiło budownictwo alpejskie (szwajcarskie lub bawarskie). W hotelu gościł Adam Łukasz Królikiewicz – wybitny jeździec, pierwszy polski medalista w konkurencji indywidualnej. Przez pewien czas mieszkał w willi na stałe. Nową część hotelu wybudowano w 2011 roku. Lanckorona, w której mieści się hotel, to miejscowość nazywana Miastem Aniołów. Położona w Małopolsce osada to prawdziwa oaza spokoju, pełna zieleni i niepowtarzalnego klimatu, który pozwala na pełny relaks. Wspaniała drewniana architektura idealnie wpisuje się w malowniczy krajobraz regionu.

Relaksujące chwile w Hotelu Modrzewiówka

Zabierz ze sobą ukochaną osobę, przyjaciół albo całą rodzinę i spędźcie chwile pełne relaksu w Hotelu Modrzewiówka w Lanckoronie. Wspaniały hotel pełen udogodnień sprawi, że oderwiecie się od miejskiego zgiełku. Architektura i klimat panujący na miejscu to gwarancja prawdziwej wiejskiej sielanki. Odetchnijcie na łonie natury i cieszcie się otaczającą Was zielenią. Lanckorona to idealne miejsce na odpoczynek. Wybierzcie dogodny dla Was termin i cieszcie się niepowtarzalnym charakterem tej małopolskiej wsi.