Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

CEWE

Lubisz wracać wspomnieniami do pięknych przeżyć z przeszłości? Już teraz możesz utrwalić je na papierze we własnoręcznie zaprojektowanej książce. Nie musisz wywoływać kliszy z aparatu, czy drukować zdjęć i wklejać ich do albumu. Wystarczy, że za pomocą specjalnej aplikacji od CEWE zaprojektujesz własną fotoksiążkę. Do wyboru masz format kieszonkowy, duży, XL oraz XXL. Dzięki programowi do projektowania możesz wybrać dowolną ilość zdjęć, ich rozmiar i układ, szablon, a nawet masz możliwość zaprojektowania okładki własnego autorstwa! Wyzwól swoją kreatywność i utrwal wspomnienia w tym wyjątkowym, niepowtarzalnym wydaniu.
Szukaj po kategorii

Cewe Fotoksiążka

Pragniesz zachować wspomnienia? Masz uwiecznione wyjątkowe, ważne dla Ciebie chwile i chcesz by były zawsze pod ręką? CEWE oferuje najwyższej jakości fotoksiążki, które oddadzą piękno Twych wspomnień. To idealny pomysł na prezent. Zachowasz najważniejsze momenty życia, w pięknej oprawie.

Wspaniały prezent - Cewe Fotoksiążka

Możesz wybrać fotoksiążkę, która będzie dla Ciebie szyta na miarę- możesz wybrać rozmiar (ilość zdjęć), a także te wspomnienia, które chcesz utrwalić poprzez wybranie ich do fotoksiążki. Oprawiane są w twardszą okładkę, co sprawia, że wyglądają profesjonalnie, ale także są trwalsze. Do wykonania jej wykorzystywany jest druk cyfrowy i jest wykonywana na papierze matowym.