Aquapark Fala

Zapewniają wodne przeżycie od ponad 15 lat i... ciągle nie mają dość! Aquapark Fala to miejsce, które zna każdy mieszkaniec Łodzi. Ich celem było stworzenie miejsca w sercu Łodzi, w którym mieszkańcy i turyści będą mogli spędzić czas w wybrany przez siebie sposób. W Aquaparku Fala nie brakuje atrakcji zapewniających błogi relaks oraz tych, które zapewniają możliwość aktywnego wypoczynku. Przekonajcie się, dlaczego Aquapark Fala cieszy się ogromną popularnością i wybierzcie się na wodną przygodę: w pojedynkę, we dwoje lub z przyjaciółmi bądź rodziną.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Strefa Basenowa w Aquapark Fala w Łodzi

W Aquaparku Fali w Łodzi dostępne są Strefy Basenowa czy Saun. Pierwsza z nich dostępna jest i dla dzieci, i dla dorosłych i oferuje kilkadziesiąt różnych atrakcji wodnych, między innymi całoroczne zjeżdżalnie, baseny czy jacuzzi. Dla najmłodszych przygotowano brodziki, a także wodny plac zabaw z muszlą czy statkiem. Muszla to tak naprawdę otwarta zjeżdżalnia stylizowana na ogromną muszlę ślimaka morskiego. W tym samym miejscu znajduje się również domek, którego kolejne piętra umieszczono na wysokości 75-135 cm i połączono schodkami, a także wodna tęcza. Statek to z kolei najważniejszy punkt kolejnego placu zabaw. Posiada aż dwie zjeżdżalnie oraz trzy armatki tryskające wodą, a tuż obok znajdują się kolorowy wąż morski i wieloryb. Dla starszych osób Aquapark Fala przygotował dwie megazjeżdżalnie o długości prawie 1,5 m czy zjeżdżalnię z zapadnią. Osobom szukającym nieco mniej wrażeń proponujemy natomiast saunę parową lub fińską, baseny solankowe czy grotę z fotelami do powietrznego i wodnego masażu. Relaks gwarantowany.

Strefa Saun w Aquaparku Fala Łódź

Strefa Saun to druga ze stref w Aquaparku Fala Łódź. Przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. To właśnie tu odpoczniesz od codziennego zgiełku i odprężysz się tak, jak tego potrzebujesz. Do Twojej dyspozycji będzie aż 9 różnych rodzajów saun – między innymi fińska z muzykoterapią, fińska solna czy sauna na podczerwień – a także tężnia solna, baseny z wodą gorącą i zimną, jacuzzi czy grota śnieżna. Oprócz tego możesz wziąć udział w codziennych ceremoniach saunowych, podczas których saunamistrz polewa rozgrzane kamienie wodą z dodatkiem olejków zapachowych. Następnie za pomocą wachlarza lub ręcznika nakierowuje powstałą parę wodną w kierunku uczestników ceremonii. Dopełnieniem ceremonii jest klimatyczna, relaksująca muzyka. Całość trwa kilkanaście minut i jest idealną propozycją dla osób spiętych i zmagających się z codziennym stresem. Aquapark Fala gwarantuje niezapomniane odprężenie!

Najdłuższa zjeżdżalnia wodna na świecie

Najdłuższą zjeżdżalnią wodną na świecie pochwalić się może USA, a konkretnie stan Indiana, gdzie znajduje się park wodny Splashin’ Safari. Zjeżdżalnia ma 520 metrów długości, a jej najwyższy punkt znajduje się na wysokości 20 metrów. Sam zjazd zajmuje nawet 2,5 minuty, a jego prędkość to około 40 km/h. Wybudowanie tej atrakcji kosztowało 5,5 miliona dolarów i po raz pierwszy otwarto ją dla gości w sezonie letnim 2010 roku. W łódzim Aquaparku Fala "rury" są nieco krótsze, ale również zapewniają świetną zabawę!

Aquapark Fala – spędź dzień pełen wrażeń lub odpocznij w strefie relaksu

Aquapark Fala to przepis na świetnie spędzony dzień w towarzystwie przyjaciół czy rodziny. Park działa już od 15 lat, ale wciąż dba o to, by wszystkie jego atrakcje dawały wiele frajdy zarówno tym młodszym, jak i starszym. Strefa Basenowa Aquaparku Fala idealnie sprawdzi się dla osób spragnionych wodnych szaleństw, z kolei Strefa Saun Aquaparku Fala to miejsce, gdzie czeka na Was głęboki relaks. Gotowi na dzień pełen wrażeń?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.