Uniwersytet Rozwoju

Naukowo udowodniono, że najlepszą formą nauki jest zabawa! Mnóstwo frajdy, w połączeniu z odkrywaniem nowych, ciekawych rzeczy, to najlepszy prezent jaki możesz sprawić swojemu dziecku! Pozwól mu przenieść się w świat nauk ścisłych - biologii, fizyki, chemii, gdzie dokonując własnoręcznych eksperymentów lepiej zrozumie otaczający go świat. Kto wie? Być może odkryje w sobie potencjał na zostanie nowym Einsteinem? Zajęcia w Uniwersytecie Rozwoju w Chorzowie, to świetna opcja na kreatywne wypełnienie wolnego czasu Twojej pociechy.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Uniwersytet Rozwoju w Chorzowie

Szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie mogło się rozwinąć? Nie chcesz jednak, żeby po szkole znów siedziało w ławce i zdobywało jedynie teoretyczną wiedzę? Daj swojemu dziecku szansę na pokochanie nauki! Uniwersytet Rozwoju wie, jak to zrobić! Stwierdzono, że dzieci najlepiej uczą się wtedy, gdy same coś robią– pozwól im na to!

Uniwersytet Rozwoju na Śląsku: przyjemna dawka wiedzy dla dzieci

Nie pozwól, by Twoje dziecko nie lubiło się uczyć. Wiedza to największy skarb, jaki możesz mu podarować. Nie wiesz, jak to zrobić? Uniwersytet Rozwoju Cię w tym wyręczy! Na pewno wiesz, co od zawsze fascynowało Twoją pociechę. Wybierz warsztaty, które pozwolą rozwinąć pasję w małym człowieku! Nauka przez zabawę to najlepsze, co możesz mu dać!

Uniwersytet Rozwoju, Chorzów

W logu Uniwersytetu Rozwoju nieprzypadkowo znalazła się ośmiornica. Jest ona uważana współcześnie za najbardziej inteligentne stworzenie żyjące w wodzie! Bez większego trudu może otworzyć słoik, a ze skorupy kokosa tworzy dla siebie schronienie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.