Quady

Quady Prezent Jazda Quadem jest prezentem dla osób, które rozpoczynają przygodę z tymi niesamowitymi maszynami lub chcą podnieść poziom swoich umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora.Quady świetnie sprawdzą się prezent dla wszystkich lubiących rywalizację, adrenalinę i świetną zabawę!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 25

Quady – atrakcja dla miłośników wyzwań


Na co dzień lubisz swoje auto, ale od czasu do czasu marzy ci się motoryzacyjna przygoda, która wyrwie cię z rutyny? Nie boisz się porządnie ubrudzić i uwielbiasz rywalizację? Jeśli tak, jazda na quadach to opcja dla ciebie. Wybierz się na najbliższy tor i oddaj szalonej jeździe. Sprawdź jak poradzisz sobie z przeszkodami i błotnistą drogą. Zabierz też ze sobą przyjaciół lub krewnych. W końcu potrzebujesz kogoś, z kim będziesz mógł się ścigać!

Wyprawa po bezdrożach

Jeśli klasyczny tor przeszkód to dla ciebie za mało lub chciałbyś przetestować pojazd w nieco innych warunkach, z voucherami od Wyjątkowego Prezentu znajdziesz ku temu doskonałą okazję. Wybierz się na trzygodzinną wyprawę po wymagającym terenie. Od celu będzie dzielić cię nie tylko odległość, ale także naturalne przeszkody. Jeśli jednak będziesz efektywnie radzić sobie z kłodami, kamieniami, błotem i wodą, oprócz ogromnej dawki pozytywnych emocji zyskasz doświadczenie, które być może jeszcze ci się przyda. Pokonaj strome podjazdy, las, moczary czy łąkę i oprócz świetnej zabawy za kierownicą, wypocznij aktywnie na łonie natury. Możesz także skorzystać z quadu śnieżnego – nietypowej wersji tego pojazdu z gąsienicami – i spróbować swoich sił w terenie zimą! Czy to nie wspaniała alternatywa dla corocznego wypadu na narty?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.