JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Jazda Quadem | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Jazda Quadem | Wrocław


Wojcieszów
1 os.

199 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199 zł

Quady to niesamowite maszyny terenowe. Pokonują przeszkody, z którymi nie radzą sobie ciężkie terenówki, jeżdżą w w Rajdzie Dakar i zapewniają świetną zabawę. Poczuj smak wolności i daj się porwać przygodzie! Czekają Cię dwa emocjonujące wyzwania. Pierwsze jest proste - polega na opanowaniu maszyny. Drugie dostarczy Ci znacznie więcej emocji! Wyrusz na podbój specjalnie przygotowanego toru i przekonaj się, jak poradzisz sobie w terenie. Teraz masz okazję sprawdzić dlaczego ratownicy wysokogórscy zaufali quadom! Strome pojazdy, tumany kurzu spod opon i ogromne emocje to tylko przedsmak tego, co Cię czeka. Wyrusz na spotkanie nowej pasji i pokonaj tor czterokołowcem.

Nie masz pomysłu na prezent dla niego? Jazda Quadem to ciekawy prezent dla każdego, kto nie lubi siedzieć w miejscu! Adrenalina i ogromne emocje tworzą świetny prezent dla Ukochanego, taty, syna czy też męża! Podaruj przeżycie i spraw, aby bliska Ci osoba cieszyła się pięknymi wspomnieniami. Jako eksperci w dziedzinie podarunków stwierdzamy jednogłośnie - Jazda Quadem to cudowny prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wojcieszów

Obowiązujący strój

Na realizację prezentu wyprawa na quadach zalecamy ubranie, w którym czujesz się swobodnie i nie boisz się go pobrudzić.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje instruktaż i samodzielne prowadzenie pojazdu, jazdę po trudnym terenie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1489
Filtruj Prezenty

Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
1 2 3 4 5
Monika J.

Z prezentu korzystałam razem z chłopakiem. Jazda na quadach była świetnym przeżyciem. Dostaliśmy dokładne instrukcje, bo był to nasz pierwszy raz na quadach. Instruktor jazdy był bardzo sympatyczny i zaangażowany. Jeździliśmy quadami w Wojciechowie, gdzie wjechaliśmy na dwie góry i mogliśmy podziwiać widoki oraz zobaczyć dodatkowo dzikiego kozła na łonie natury. Polecam.

 

Fajny sprzęt, fajna trasa.

Bartekb89

Jeden z najlepszych prezentów jakie miałem w życiu. Prędkość, natura, ryk silnika, super atmosfera stworzona przez prowadzącego jazde. Piękne widoki. Polecam

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.