(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Quadem | Wrocław (okolice)

5.0 7 Opinii

Jazda Quadem | Wrocław (okolice)


Wojcieszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Quady to niesamowite maszyny terenowe. Pokonują przeszkody, z którymi nie radzą sobie ciężkie terenówki, jeżdżą w w Rajdzie Dakar i zapewniają świetną zabawę. Poczuj smak wolności i daj się porwać przygodzie! Czekają Cię dwa emocjonujące wyzwania. Pierwsze jest proste - polega na opanowaniu maszyny. Drugie dostarczy Ci znacznie więcej emocji! Wyrusz na podbój specjalnie przygotowanego toru i przekonaj się, jak poradzisz sobie w terenie. Teraz masz okazję sprawdzić dlaczego ratownicy wysokogórscy zaufali quadom! Strome pojazdy, tumany kurzu spod opon i ogromne emocje to tylko przedsmak tego, co Cię czeka. Wyrusz na spotkanie nowej pasji i pokonaj tor czterokołowcem.

Jazda Quadem | Wrocław sprawdzi się jako prezent z okazji świąt bożego narodzenia.Jazda za kierownicą Quada na przygotowanej trasie to niesamowita atrakcja i sposób, by przeżyć niezapomniane chwile.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wojcieszów

Obowiązujący strój

Na realizację prezentu wyprawa na quadach zalecamy ubranie, w którym czujesz się swobodnie i nie boisz się go pobrudzić.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje instruktaż i samodzielne prowadzenie pojazdu, jazdę po trudnym terenie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Active Trip

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 7 Opinii

Przemysław

Polecam wszystkim bez wyjątków.Niesamowite przeżycie dla każdego kto chce poczuć adrenalinę.Przejażdzka po górach quadem to rewelacyjny sposób na odreagowanie stresu i świetną zabawę.

Przemysław K.

Wszystko w najlepszym porządku - fachowy instruktaż, dobry sprzęt i fantastyczna trasa - jazda quadem była czystą przyjemnością.

Monika J.

Z prezentu korzystałam razem z chłopakiem. Jazda na quadach była świetnym przeżyciem. Dostaliśmy dokładne instrukcje, bo był to nasz pierwszy raz na quadach. Instruktor jazdy był bardzo sympatyczny i zaangażowany. Jeździliśmy quadami w Wojciechowie, gdzie wjechaliśmy na dwie góry i mogliśmy podziwiać widoki oraz zobaczyć dodatkowo dzikiego kozła na łonie natury. Polecam.

 

Fajny sprzęt, fajna trasa.

Mateusz

Piękne miejsce i super teren do jazdy quadem, obsługa na poziomie. Rewelacja dla każdego, kto nigdy nie próbował takiej jazdy

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje