JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zostań Pilotem PRO | Szczecin | Zielona Góra | Gorzów Wielkopolski (okolice)

Zostań Pilotem PRO | Szczecin | Zielona Góra | Gorzów Wielkopolski (okolice)


Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski (okolice)
1 os.

1200 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1200 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zawsze marzyłeś, by zostać pilotem? Chciałbyś poczuć zastrzyk adrenaliny, który towarzyszy podczas pilotowania samolotu? Zapraszamy na 60-minutowe przeżycie Zostań Pilotem! Na początku 30 minut szkolenia teoretycznego, a następnie zasiądziesz za sterami samolotu ultralekkiego i odbędziesz swoją wymarzoną przygodę! W trakcie realizacji przeżycia będzie nad tobą czuwać doświadczony instruktor. Z lotu ptaka będziesz mógł podziwiać panoramę Pomorza Zachodniego. Fantastyczna okazja, by wziąć stery we własne ręce!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 30-minutowe szkolenie teoretyczne oraz 60-minutowy lot za sterami samolotu ultralekkiego. Prezent dedykowany dla jednej osoby.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą zasiąść za sterami samolotu ultralekkiego, jednakże wymagana jest wtedy pisemna zgoda ich opiekuna prawnego.

Czy wiesz, że…
W Polsce pierwszy samolot ultralekki powstał w 1970 roku. Nosił on wdzięczną nazwę J-1 Prząśniczka, a jego konstruktorem był Jarosław Janowski!

Zostań Pilotem Pro sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca, prezent na urodziny

Szukasz emocjonującego przeżycia dla fana lotnictwa? Zostań Pilotem Pro to wspaniała okazja, aby zasiąść za sterami samolotu i spełnić swoje marzenia o lataniu! Doskonały pomysł na prezent dla męża lub narzeczonego z okazji urodzin lub imienin! Wspaniały podarunek z okazji rocznicy lub Dnia Chłopaka! Idealne przeżycie dla spragnionych emocji i adrenaliny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

30 minut szkolenia + 60 minut lotu

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Lot widokowy samolotem Piper PA 28 turbo Arou. Czas realizacji to rzeczywisty czas przebywania w powietrzu w limit nie jest wliczana odprawa przed lotem, kołowanie. Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład, należy to zgłosić. Nie należy latać w trakcie infekcji. Loty nie są wykonywane z osobami cierpiącymi na schorzenia powodujące możliwość wystąpienia niekontrolowanej utraty przytomności (np. epilepsja). Osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Limit wagowy to 120 kg. Osoby nietrzeźwe nie mogą brać udziału w locie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.