Zostań Pilotem PRO | Szczecin | Gorzów Wielkopolski (okolice)

0.0 0 Opinii

Zostań Pilotem PRO | Szczecin | Gorzów Wielkopolski (okolice)


Szczecin, Gorzów Wielkopolski (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1598,99 zł

1598,99 zł

O prezencie

Zawsze marzyłeś, by zostać pilotem? Chciałbyś poczuć zastrzyk adrenaliny, który towarzyszy podczas pilotowania samolotu? Zapraszamy na 60-minutowe przeżycie Zostań Pilotem! Na początku 30 minut szkolenia teoretycznego, a następnie zasiądziesz za sterami samolotu ultralekkiego i odbędziesz swoją wymarzoną przygodę! W trakcie realizacji przeżycia będzie nad tobą czuwać doświadczony instruktor. Z lotu ptaka będziesz mógł podziwiać panoramę Pomorza Zachodniego. Fantastyczna okazja, by wziąć stery we własne ręce!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 30-minutowe szkolenie teoretyczne oraz 60-minutowy lot za sterami samolotu ultralekkiego. Prezent dedykowany dla jednej osoby.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą zasiąść za sterami samolotu ultralekkiego, jednakże wymagana jest wtedy pisemna zgoda ich opiekuna prawnego.

Czy wiesz, że…
W Polsce pierwszy samolot ultralekki powstał w 1970 roku. Nosił on wdzięczną nazwę J-1 Prząśniczka, a jego konstruktorem był Jarosław Janowski!

Zostań Pilotem Pro sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca, prezent na urodziny

Szukasz emocjonującego przeżycia dla fana lotnictwa? Zostań Pilotem Pro to wspaniała okazja, aby zasiąść za sterami samolotu i spełnić swoje marzenia o lataniu! Doskonały pomysł na prezent dla męża lub narzeczonego z okazji urodzin lub imienin! Wspaniały podarunek z okazji rocznicy lub Dnia Chłopaka! Idealne przeżycie dla spragnionych emocji i adrenaliny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin, Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

30 minut szkolenia + 60 minut lotu

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Lot samolotem Piper PA 28 turbo Arou. Czas realizacji to rzeczywisty czas przebywania w powietrzu w limit nie jest wliczana odprawa przed lotem, kołowanie. Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład, należy to zgłosić. Nie należy latać w trakcie infekcji. Loty nie są wykonywane z osobami cierpiącymi na schorzenia powodujące możliwość wystąpienia niekontrolowanej utraty przytomności (np. epilepsja). Osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Limit wagowy to 120 kg. Osoby nietrzeźwe nie mogą brać udziału w locie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aerotechnika Jacek Kondracki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.