Zabawa w "Room Escape" dla Przyjaciół

1 2 3 4 5 (28)
Warszawa
2-5 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Możecie na siebie liczyć w ekstremalnych sytuacjach? Czy udałoby wam się wydostać, gdyby zamknięto Was razem w jakimś mrocznym pomieszczeniu? Przekonacie się o tym, gdy tylko znajdziecie się w jednym z specjalnie przygotowanych pokoi. Za klucz posłuży Wasza umiejętność krytycznego myślenia, szybkiego kojarzenia faktów oraz kreatywność i spostrzegawczość. Z pewnością wykorzystacie swoje zdolności intelektualne do maksimum, ponieważ od przegranej będzie Was dzielić zaledwie 60 minut! Jeżeli graliście w gry typu Escape Room na komputerze, bez wątpienia do gustu przypadnie Wam ucieczka z pokoju przeniesiona do realnego świata. Czy umiejętności nabyte w wirtualnej rzeczywistości escape games okażą się wystarczające, by wyjść zwycięsko z tego starcia z czasem i łamigłówkami? Stawcie czoła wyzwaniu w Room Escape Warszawa!


W Prezencie:

  • Do wyboru jedna z trzech lokalizacji na terenie Warszawy,
  • Zabawa w jednym z dziewięciu pokoi o różnym stopniu trudności: Indiana, Laboratorium, Piwnica, Wehikuł Czasu, Muzeum, Rycerski, Olimp, Interactive, Muszkieterowie.
  • Trwająca 60 minut ucieczka z pokoju,
  • Możliwość zdobycia ukrytej nagrody.


Niech prezent na Święta zrobi w tym roku ogromne wrażenie! Niezależnie od tego, czy interesuje Cię podarunek na gwiazdkę dla chłopaka czy dla dziewczyny, Zabawa w "Room Escape" dla Przyjaciół z pewnością spełni oczekiwania. Oryginalne prezenty na Święta Bożego Narodzenia są czymś, co zawsze cieszy obdarowanych. Warto więc rozważyć voucher prezentowy na takie przeżycie. To świetny prezent dla każdego lubiącego wysilać szare komórki!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój dowolny.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera: 

  • Wybór jednej z trzech dostępnych lokalizacji,
  • Zabawę w jednym z dziewięciu pokoi o różnym stopniu trudności,
  • 60 minut zagadek prowadzących do opuszczenia zamkniętego pokoju,
  • Możliwość zdobycia ukrytej nagrody.Przetestowane przez nasz zespół!

Patryk

Zabawa w Room Escape to przeżycie, które pozwoliło mi sprawdzić nie tylko kreatywność i intelekt, ale również umiejętność działania w drużynie. Po pełnym napięcia wprowadzeniu zostałem zamknięty wraz z grupą w Laboratorium. Krok po kroku wraz z przyjaciółmi odjandywaliśmy kolejne elementy zagadek. Twórcy zadbali o pomysłowe otoczenie, pozwalające wczuć się w atmosferę pokoju. W momentach szczególnie wymagających wyzwań wykonawcaw subtelny sposób podsuwał nam podpowiedzi, naprowadzające mnie i moją ekipę na właściwy trop. Wspólnymi siłami udało się wreszcie wydostać z pokoju. Jestem pełen pozytywnych wrażeń i już nie mogę doczekać się starcia z pozostałymi pięcioma pokojami!

 

Dlaczego warto skorzystać z tej atrakcji?
Świetna zabawa dla grupy przyjaciół.
Niecodzienna atrakcja.
Profesjonalne podejście obsługi.


Opinie (9)

Wioletta

Fantastyczna zabawa, miła obsługa. Polecam!

Anna

Super przeżycie. Uczestniczyliśmy w grze w pokoju rycerskim. Mnóstwo zagadek, niesamowity klimat, świetna zabawa. Gra wymaga współpracy i kreatywnego myślenia. Polecam z całego serca.

Anna Sankowska

Zabawa w Escape ROOM bardzo fajne miejsce na spędzenie czasu. 1 godzina nigdy nie wydawała nam się tak krótka.

Jarosław Kiełek

Świetna zabawa Miła obsługa :) Polecam :)))))))

Adam

Super zabawa dla każdego kto uwielbia być jak Sherlock Holmes. Zagadki pierwsza klasa.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.