Escape room voucher – doskonała rozrywka dla miłośników zagadek

Escape room to fenomenalna zabawa polegająca na wydostaniu się w określonym czasie z pomieszczenia pełnego szyfrów, zagadek i tajemnic. Ucieczka z pokoju to wspaniałe urozmaicenie imprez okolicznościowych, np. urodzin. Voucher do escape roomu to również idealny pomysł na prezent dla przyjaciół oraz świetny sposób na integrację firmową!

Escape rooms – pokoje pełne zagadek i tajemnic

Poszukujesz prezentu dla więcej niż jednej osoby? A może po prostu czegoś, co umili Tobie i grupie Twoich przyjaciół wspólnie spędzony czas? Wypróbowaliście już wszystkie klasyczne opcje, ale każda z nich z czasem zaczęła was nudzić? Escape Room to miejsce, gdzie o nudzie nie ma mowy. Zabawa polega na wydostaniu się z zamkniętego pokoju przed upływem określonego czasu. Aby tego dokonać, trzeba rozwiązać szereg zagadek i łamigłówek. Escape roomy są bardzo różnorodne i każdy z nich oferuje inną tematykę, a tym samym inną zagadkę do rozwiązania. Dzięki temu możliwe są niezliczone warianty zabawy z przyjaciółmi, rodziną czy współpracownikami. Uczestnicy w trakcie rozgrywki mogą również liczyć na pomoc mistrza gry. Jest to osoba, która będzie przyglądać się graczom i w razie problemów z rozwiązaniem jakiejkolwiek zagadki chętnie podpowie, jak ją rozwiązać.

Escape room – vouchery urodzinowe

Zabawa w escape room to także doskonały pomysł na imprezę okolicznościową, zwłaszcza urodziny. Planujesz wieczór panieński, kawalerski lub osiemnastkę? Uczyń z escape room preludium do dalszej zabawy i zamów voucher urodzinowy dla Twoich bliskich. Jeżeli chcesz być jak David Copperfield, który potrafi wydostać się z każdej sytuacji, to escape room jest rozrywką dla Ciebie. Czy wybierzecie pokój: „Powstanie Warszawskie”, „Lochy Króla Artura”, „Nekromanta”, „Klątwa Skarbu Majów”, a może „Zdrada w Breslau”, zależy już tylko od Ciebie i Twoich przyjaciół. Wasza intuicja nie rozwiąże może żadnej ze spraw, z którymi zmaga się akurat lokalna policja, ale pomoże Wam znaleźć sposób na opuszczenie pomieszczenia. Escape room pozwala wejść do świata tajemnic i zagadek, które czekają na pomyślne rozwiązanie. Zabawa w tajemniczych pokojach to rewelacyjny pomysł na prezent urodzinowy, imprezę integracyjną, spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinne spędzanie czasu, ponieważ niektóre escape roomy oferują pokoje stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych, zwykle utrzymane w klimacie bajek, baśni i kosmosu. Skorzystaj z vouchera i podaruj sobie oraz bliskim niezapomnianą zabawę.