JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Przygoda w Parku Linowym | Szczecin

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Przygoda w Parku Linowym | Szczecin

Szczecin
1 os.

50 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzysz o tym, aby poczuć tę niezwykłą adrenalinę i wolność, które towarzyszyły Ci w dzieciństwie podczas "chodzenia po drzewach"?  A może po prostu uwielbiasz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu? Przekonaj się czym jest Szalona Przygoda w Parku Linowym! Na początku, podczas szkolenia poznasz tajniki wspinaczki. Podczas kolejnego etapu rozpoczniesz fantastyczną zabawę na linach. Znajdując się parę metrów nad ziemią poczujesz przyjemną dawkę adrenaliny. Staw czoła wyzwaniu i spróbuj dojść do celu. To znakomity test sprawnościowy oraz okazja do świetnej zabawy. Nie masz pomysłu na spędzenie popołudnia? Ubierz wygodny strój, zabierz sportowe obuwie i ruszaj na niezapomnianą przygodę do "Tarzani". Tę chwilę na pewno zapamiętasz na długi czas!

Prezent obejmuje: 

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Opiekę instruktora,
  • Wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo,
  • Jednorazowe przejście trasy,
  • Możliwość zjazdu Tyrolką (od 160 cm wzrostu).

Pomysł na prezent to duże wyzwanie? Chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie? Voucher prezentowy to świetna propozycja dla każdego! Pobyt w parku linowym Tarzania zapewni dużo świetnej zabawy i wiele niezapomnianych przeżyć obdarowanej osobie. Ten niebanalny upominek możesz podarować na każdą okazję. To również świetny prezent dla chłopaka czy dziewczyny. Spraw komuś miłą niespodziankę już dziś! 

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów. Sportowe obuwie.

Czas trwania

Czas trwania może się różnić w zależności od wybranej trasy.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla młodzieży i dorosłych. Minimalny wzrost uczestników to 140 cm wzrostu (Trasa Niebieska, Czerwona i Czarna), 160 cm wzrostu (Trasa Tyrolkowa). Od osób poniżej 18 roku życia wymagane jest oświadczenie opiekuna prawnego lub rodzica o wyrażeniu zgody na skorzystanie z atrakcji parku linowego (do pobrania na stronie wykonawcy: http://tarzania.pl/info/oswiadczenie/). Do wyboru 3 trasy, zamontowane na różnej wysokości: niebieska (ok. 6 m nad ziemią), czerwona (8 m nad ziemią) lub czarna (6-9 m nad ziemią, wyższa od trasy czerwonej). Uczestnik wyposażony jest w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Prezent realizowany jest od maja do września. UWAGA: zjazd tyrolką uzależniony jest od warunków atmosferycznych - ostateczną decyzję podejmuje na miejscu instruktor.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.