Survival Militarny - Weekendowa Szkoła Przetrwania

1 2 3 4 5 (34)
Sulejów (okolice) / Piotrków Trybunalski (okolice)
1 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś fanem militariów, wojska i taktycznych klimatów? Chcesz aktywnie spędzić czas i dodatkowo nauczyć się kilku wojskowych aspektów? Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego! Na własnej skórze doświadczysz trudu w podstawowych formacjach patrolowych i komunikacji niewerbalnej. Przed Tobą elementy treningu formacji rozpoznawczych i podstawy survivalu! Przygotuj się na obmyślanie taktyki i pracę zespołową. Podczas marszu czekają Cie specjalne zagadnienia!

Co obejmuje prezent?
Rozszerzone szkolenie zielonej taktyki z bronią ASG: technik komunikacji niewerbalnej, warunków bezpieczeństwa z bronią, komunikacji radiowej, procedur meldowania, znaczenia sekcji przy marszu ubezpieczonym, rozpoznania oraz zwiadu, punktów rozejścia/zejścia, oraz podstaw survivalu.

Jakie zdobędę umiejętności?
Dowiesz się w jaki sposób zabezpieczać obóz i jak reagować na kontakt. Sprawdzisz jak dostosowuje się formację do walorów terenowych i szybkości poruszania. Nauczysz się pozyskiwać podpałkę awaryjną i rozpalać ogień, szukać wody i przygotować ją do spożycia. Zbudujesz improwizowane schronienie indywidualne oraz dowiesz się jak nawigować i czytać mapy topograficzne.

Jak przebiega realizacja?
To istne szkolenie taktyczne na poligonie. Prezent realizowany jest w 8 osobowych grupach.

Czy wiesz, że...
Jeśli jesteś na nieznanym terenie, podstawową sprawą jest wyznaczenie kierunków (północ, południe, wschód, zachód).

Brakuje Ci pomysłu na upominek dla chłopaka? U nas znajdziesz mnóstwo pomysłów! Podaruj bliskiej osobie aktywne przeżycie jakim jest survival militarny! Ten prezent może być nie tylko ekscytującą zabawą, ale także powodem do dumy. Podaruj komuś bliskiemu voucher na przeżycia, a możesz być pewien, że trafisz w jego gust.


Miejsce realizacji

Sulejów (okolice) / Piotrków Trybunalski (okolice)

Obowiązujący strój

Zabierz ubrania odpowiednie do pory roku i warunków pogodowych i wygodne buty za kostkę.

Czas trwania

24 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Uczestnik powinien ze sobą zabrać: śpiwór, karimatę, odzież oraz obuwie (dwie pary w tym min. jedne za kostkę), pasek do spodni, plecak / zasobnik, kawałek sznurka 5m gr. =ok.2-4mm, nóż, prowiant oraz wodę na czas trwania szkolenia (śniadanie, obiad i kolację), latarkę, starą koszulkę lub 3 kawałki starej szmaty 40x40cm (do zniszczenia), worki foliowe 60L x 2

opcjonalnie: rękawiczki, własny sprzęt survivalowy (kompas, krzesiwo, sprzęt taktyczny, broń, gadgety np. do przetestowania itp.)
Minimalny wiek uczestnika 16 lat (z pisemną zgodą opiekunów). Miejsce zbiórki oraz termin szkolenia po uprzednim zapisie w systemie ASG Predators. Prosimy o zabranie vouchera na miejsce szkolenia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności