JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Strzelnicę Aktywną | Łeba

Poznaj Strzelnicę Aktywną | Łeba


Łeba
1 os.

20 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
20 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Strzelnica Aktywna jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią bawić się replikami broni. Jeżeli prawdziwa amunicja i broń są twoją pasją to musisz spróbować zabawy na Strzelnicy Aktywnej. Do twojej dyspozycji będą różne rodzaje broni ASG (karabinki snajperskie, szturmowe i broń krótka), w której używa się plastikowych kulek o średnicy 6 milimetrów. Aby uatrakcyjnić jeszcze bardziej Twój pobyt na strzelnicy oddajemy do Twojej dyspozycji ruchome tarcze! Sprawdź ile punktów zdobędziesz celując do losowo pojawiających się celów. Poczuj się niczym na Dzikim Zachodzie, gdzie najważniejszy był refleks, od którego mogło zależeć Twoje życie lub śmierć!

Szczegóły Prezentu:

  • Przetestujesz różne rodzaje broni ASG,
  • otrzymasz możliwość strzelania do ruchomych tarcz,
  • zaopiekuje się Tobą doświadczony instruktor.

Potrzebujesz prezentu dla fanatyka broni palnej, który potrafi spędzać całe dnie czytając książki militarne? Poznaj Strzelnicę Aktywną to fajny prezent dla mężczyzn, którzy uwielbiają filmy wojenne lub tematykę militarną, doskonała forma obdarowania ukochanego na święta, urodziny, czy na specjalną okazję. Wywołaj uśmiech na ustach swojego ukochanego i podaruj mu super prezent!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łeba

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Czas trwania zależy od długości realizowania prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Strzelnica aktywna ASG - JEDEN MAGAZYNEK strzelamy do ruchomych, pojawiających się losowo celów. Zapewniamy broń, oraz opiekę instruktora. Osoby niepełnoletnie strzelają w obecności rodzica lub za pisemną zgodą. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.