Poznaj Strzelnicę Aktywną | Łeba

0.0 0 Opinie

Poznaj Strzelnicę Aktywną | Łeba


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Strzelnica Aktywna jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią bawić się replikami broni. Jeżeli prawdziwa amunicja i broń są twoją pasją to musisz spróbować zabawy na Strzelnicy Aktywnej. Do twojej dyspozycji będą różne rodzaje broni ASG (karabinki snajperskie, szturmowe i broń krótka), w której używa się plastikowych kulek o średnicy 6 milimetrów. Aby uatrakcyjnić jeszcze bardziej Twój pobyt na strzelnicy oddajemy do Twojej dyspozycji ruchome tarcze! Sprawdź ile punktów zdobędziesz celując do losowo pojawiających się celów. Poczuj się niczym na Dzikim Zachodzie, gdzie najważniejszy był refleks, od którego mogło zależeć Twoje życie lub śmierć!

Szczegóły Prezentu:

  • Przetestujesz różne rodzaje broni ASG,
  • otrzymasz możliwość strzelania do ruchomych tarcz,
  • zaopiekuje się Tobą doświadczony instruktor.
 
Potrzebujesz prezentu dla fanatyka broni palnej, który potrafi spędzać całe dnie czytając książki militarne? Poznaj Strzelnicę Aktywną to fajny prezent dla mężczyzn, którzy uwielbiają filmy wojenne lub tematykę militarną, doskonała forma obdarowania ukochanego na święta, urodziny, czy na specjalną okazję. Wywołaj uśmiech na ustach swojego ukochanego i podaruj mu super prezent!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Czas trwania zależy od długości realizowania prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Strzelnica aktywna ASG - JEDEN MAGAZYNEK strzelamy do ruchomych, pojawiających się losowo celów. Zapewniamy broń, oraz opiekę instruktora. Osoby niepełnoletnie strzelają w obecności rodzica lub za pisemną zgodą. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.