Poznaj Strzelanie Bronią Pneumatyczną | Łeba

0.0 0 Opinii

Poznaj Strzelanie Bronią Pneumatyczną | Łeba


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze strzelaniem? Obawiasz się odrzutu, szukasz czegoś łatwiejszego do opanowania? Poznaj Strzelanie Bronią Pneumatyczną! Jest to broń wykorzystująca energię sprzężonego gazu, dzięki czemu jej odrzut jest zdecydowanie mniejszy. To ciekawa alternatywa dla broni sportowej - huk wystrzału broni pneumatycznej jest dużo mniejszy, dzięki czemu będziesz mógł cały czas pozostać skupionym. Przetestuj swoje celne oko i sprawdź czy strzelanie jest czymś dla Ciebie! Oddaj serię strzałów do celu, zobacz swoją skuteczność i szlifuj technikę pod okiem doświadczonego instruktora. Broń pneumatyczna czeka na Ciebie. To przeżycie zapamiętasz na bardzo długi czas!

Realizując prezent:

  • Otrzymasz do dyspozycji kilka rodzajów broni pneumatycznej,
  • Wykonasz biathlon na odległość od celu 8 do 14 metrów,
  • Oddasz 20 strzałów ze stanowiska broni pneumatycznej.

Potrzebny Ci jest niebanalny prezent pod Choinkę? Nie wiesz co podarować bliskiej osobie? Z chęcią Ci pomożemy! Poznaj Strzelanie Bronią Pneumatyczną to świetny prezent dla każdego, kto chce rozpocząć przygodę ze strzelaniem, ale nie chce zaczynać od dużego kalibru. To świetny podarunek dla syna, córki, chłopaka lub dziewczyny! Idź z duchem czasu i podaruj przeżycie! Taki prezent na Boże Narodzenie z pewnością wywoła wielkie emocje zapewni przyjemne wspomnienia na długi czas.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Broń: kilka rodzajów karabinów pneumatycznych oraz broni krótkiej,
tarcze: sportowe, biathlon odległość do celu: 8-14 m.  Stanowisko broni pneumatycznej - strzelamy z wiatrówki do tarczy sportowej, 20 strzałów. Osoby niepełnoletnie strzelają w obecności rodzica lub za pisemną zgodą. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.