Strzelanie z pistoletu GLOCK 17 | Lublin

0.0 0 Opinie

Strzelanie z pistoletu GLOCK 17 | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

49,99 zł

49,99 zł

O prezencie

Zawsze chciałeś spróbować swoich sił na strzelnicy? Myślisz, że to świetna rozrywka i sposób na odreagowanie? Zapraszamy zatem na Strzelanie z Pistoletu Glock 17! Zapoznaj się z tym popularnym pistoletem, o kalibrze 9x19 mm i zostań prawdziwym strzelcem. Zobaczysz sam ile radości daje strzelanie do celu. Jeżeli szukałeś miejsca, gdzie można postrzelać, to właśnie je znalazłeś. Strzelnica nie wymaga zezwolenia, więc będzie świetnym miejscem do rozpoczęcia przygody ze strzelaniem! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 15 strzałów z pistoletu Glock 17, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa na strzelnicy potrwa około 20 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 13 lat, jednakże wymagana jest wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego oraz jego obecność w trakcie realizacji przeżycia.

Strzelanie z Pistoletu Glock 17 sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent dla singielki, prezent na urodziny

Szukasz pomysłu na atrakcyjny, pełen emocji prezent dla nastolatki lub singla? A może zbliża się okazja do wręczenia prezentu chłopakowi? Strzelanie z Pistoletu Glock 17 to wspaniały pomysł na super prezent! Możliwość zapoznania się z prawdziwą bronią i
sprawdzenie swoich strzeleckich predyspozycji to świetny podarunek na Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca! Przeżycie dobrze sprawdzi się zarówno na 18. urodziny, jak imieniny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się osoba obdarowana oraz osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 15 strzałów z pistoletu Glock 17. Minimalny wiek osoby obdarowanej 13 lat. W wypadku osób niepełnoletnich wymagana zgoda prawnego opiekuna oraz opieka osoby pełnoletniej. Na miejscu istnieje możliwość zakupienia okularów ochronnych za dodatkową opłatą 10 zł. Organizator zapewnia tor, opiekę instruktora i jednorazowe zatyczki do uszu.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.