Strzelanie z pistoletu GLOCK 17 dla Dwojga | Lublin

0.0 0 Opinie

Strzelanie z pistoletu GLOCK 17 dla Dwojga | Lublin


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubicie testować nowe aktywności we dwoje? Nigdy nie byliście na strzelnicy? Czas to zmienić! Zapraszamy na ciekawe przeżycie, jakim jest Strzelanie z Pistoletu Glock 17 dla Dwojga! Rozpocznijcie swoją przygodę z bronią palną i zobaczcie ile radości daje strzelanie do celu. Ta wspaniała, strzelecka przygoda to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu, w trochę inny sposób niż zwykle! Jeżeli zawsze marzyliście o strzelaniu, to macie okazję, aby spełnić marzenia na wyjątkowej strzelnicy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje po 15 strzałów z pistoletu glock 17, dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Strzelanie potrwa około 20 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 13 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego i jego obecność podczas realizacji przeżycia.

Strzelanie z Pistoletu Glock 17 dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla kolegi, prezent dla dziewczyny, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent, który z pewnością spodoba się Twoim znajomym? Podaruj im możliwość sprawdzenia swoich sił na strzelnicy! Strzelanie z Pistoletu Glock 17 dla Dwojga to wspaniała możliwość, aby spróbować swoich sił w strzelaniu do celu! Ta przygoda będzie doskonałym podarunkiem z okazji imienin lub urodzin. Na pewno spodoba się i kobiecie, i mężczyźnie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje po 15 strzałów z pistoletu glock 17 dla każdej osoby. Minimalny wiek osoby obdarowanej 13 lat. W wypadku osób niepełnoletnich wymagana zgoda prawnego opiekuna oraz opieka osoby pełnoletniej. Na miejscu istnieje możliwość zakupienia okularów ochronnych za dodatkową opłatą 10 zł. Organizator zapewnia tor, opiekę instruktora i jednorazowe zatyczki do uszu.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aleksandra S.

Bardzo fajne przeżycie, Pan Łukasz wszystko profesjonalnie wytłumaczył i pomogl w osiągnięciu lepszych strzałów, polecam :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.