Strzelanie z pistoletu GLOCK 17 dla Dwojga | Lublin

0.0 0 Opinie

Strzelanie z pistoletu GLOCK 17 dla Dwojga | Lublin


Lublin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Lubicie testować nowe aktywności we dwoje? Nigdy nie byliście na strzelnicy? Czas to zmienić! Zapraszamy na ciekawe przeżycie, jakim jest Strzelanie z Pistoletu Glock 17 dla Dwojga! Rozpocznijcie swoją przygodę z bronią palną i zobaczcie ile radości daje strzelanie do celu. Ta wspaniała, strzelecka przygoda to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu, w trochę inny sposób niż zwykle! Jeżeli zawsze marzyliście o strzelaniu, to macie okazję, aby spełnić marzenia na wyjątkowej strzelnicy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje po 15 strzałów z pistoletu glock 17, dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Strzelanie potrwa około 20 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 13 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego i jego obecność podczas realizacji przeżycia.

Strzelanie z Pistoletu Glock 17 dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla kolegi, prezent dla dziewczyny, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent, który z pewnością spodoba się Twoim znajomym? Podaruj im możliwość sprawdzenia swoich sił na strzelnicy! Strzelanie z Pistoletu Glock 17 dla Dwojga to wspaniała możliwość, aby spróbować swoich sił w strzelaniu do celu! Ta przygoda będzie doskonałym podarunkiem z okazji imienin lub urodzin. Na pewno spodoba się i kobiecie, i mężczyźnie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje po 15 strzałów z pistoletu glock 17, dla dwóch osób. Minimalny wiek osoby obdarowanej 13 lat. W wypadku osób niepełnoletnich wymagana zgoda prawnego opiekuna oraz opieka osoby pełnoletniej. Na miejscu istnieje możliwość zakupienia okularów ochronnych za dodatkową opłatą 10 zł. Organizator zapewnia tor, opiekę instruktora i jednorazowe zatyczki do uszu.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aleksandra S.

Bardzo fajne przeżycie, Pan Łukasz wszystko profesjonalnie wytłumaczył i pomogl w osiągnięciu lepszych strzałów, polecam :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.