JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spektakl w Teatrze Kamienica z Kolacją dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spektakl w Teatrze Kamienica z Kolacją dla Dwojga | Warszawa

Warszawa
2 os.

399,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
399,99 zł

Spektakl w Teatrze to wyjątkowy wieczór, a w połączeniu z kolacją to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chcę spędzić parę niezapomnianych chwil z wyjątkową osobą. Udaj się do niesamowitego miejsca na wybrany przez siebie spektakl i podziwiaj kreację ról jednych z najlepszych aktorów naszych czasów! Zwieńczeniem wieczoru będzie natomiast kolacja w Restauracji "Nasza Warszawa" . Przeżyjcie razem romantyczny wieczór w tym niezwykłym miejscu i bądźcie z kulturą za pan brat!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje dwa bilety na dowolny spektaklu w Teatrze Kamienica oraz kolację w dniu spektalku dla dwóch osób, w restauracji Nasza Warszawa".

Czy mogę wybrać dowolny spektakl?
Prezent nie obejmuje biletów na premiery, spektakle zewnętrzne oraz spektakle okazyjne np. sylwester.

Gdzie znajdę repertuar?

Aktualny repertuar znajduje się na stronie Teatru Kamienica.

Jakie dania obejmuje kolacja w restauracji?
Kolacja obejmuje przystawkę, danie główne, lampkę wina lub soft drink dla dwojga.

Szukasz pomysłu na nietypowy prezent? Podaruj spotkanie z kulturą! Spektakl w Teatrze Kamienica z Kolacją dla Dwojga to rewelacyjny pomysł na niesztampowy podarunek na Walentynki, dla Dwojga, dla Rodziców. Wręcz najbliższym możliwość spędzenia miłego wieczoru albo sememu udaj się z kimś wyjątkowym na to niezwykle interesujące wydarzenie. Spektakl w Teatrze na wyciągnięcie ręki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Możecie wybrać stroje wieczorowe lub wizytowe.

Czas trwania

W zależności od wybranego spektaklu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Voucher upoważnia do rezerwacji dowolnych miejsc na każdej z sal, jeżeli w momencie rezerwacji są one jeszcze dostępne. Prezent nie obejmuje biletów na premiery, spektakle zewnętrzne oraz spektakle okazyjne np. sylwester. Poza spektaklem obdarowani mogę zjeść kolacje w restauracji "Nasza Warszawa". Kolacja odbywa się przed rozpoczęciem danego spektaklu i obejmuje przystawkę, danie główne, lampkę wina lub soft drink dla dwojga.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2079
Filtruj Prezenty

Opinie (50)

Elwira

SUPER PREZENT !!! Wyśmienita kolacja w klimatycznej restauracji - wszystko smaczne, obsługa na medal!!! A do tego deser w postaci przedstawienia teatralnego i mistrzowskiej gry aktorów!!! POLECAM!!!

Anna F.

cześć, pomysł na prezent super. Odnoszę wrażenie, że Państwo jesteście profesjonalistami w swojej dziedzinie. Niestety Wasz trud i pieniądze mojego darczyńcy zostały potraktowane z lekka niepoważnie. Do Spektaklu oczywiście zastrzeżeń mieć nie mogę, natomiast "Kolacja dla Dwojga".. porażka. Zaprowadzono nas do jakiejś sali, która wyglądała jak składzik stolików. Brudna wykładzina na podłodze, wypłowiałe obrusy, chwiejący się stolik. Szczerze powiem - nie byłam przygotowana na coś takiego. Dobrze, ze nie do końca zastosowaliśmy się do Państwa uwagi na temat ubioru, bo czulibyśmy się w tym miejscu jak ... Zdecydowanie odniosłam wrażenie, ze chcą po prostu odfajkować naszą wizytę. Oczywiście Państwa nie winię za to "wydarzenie" (często mam okazję uczestniczyć w Państwa projektach pośrednio lub bezpośrednio i nigdy wcześniej, ani później nie byłam zawiedziona), bo uważam, ze pomysł naprawdę był super. Szkoda tylko, że nie wszyscy potraktowali go poważnie. pozdrawiam

Mariusz.

Było wspaniale. Doskonały prezent.

Ryszard L.

Sposób realizacji zamówienia bez zarzutu, miła i pomocna konsultantka. Wieczór spędzony w miłej atmosferze

Rafał W.

Kolacja i spektakl w teatrze kamienica to niesamowite niezapomniane wrażenia polecam mimo iż w naszym przypadku to około siedmiuset kilometrowa wycieczka!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.