Skok ze Spadochronem z 4000 m z Filmowaniem | Włocławek

1 2 3 4 5 (7)
Włocławek
1 os.

850 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pasjonuje Cię błękitne niebo, lubisz bujać w obłokach lub marzysz o wolności? Chcesz przeżyć przygodę swojego życia? Praktycznie nic nie może się równać z taką ilością adrenaliny, niesamowitym widokiem oraz prędkością, jaką daje Skok ze Spadochronem! Prawie minuta swobodnego spadania, następnie kilka minut powolnego szybowania ze spadochronem - tę przygodę zapamiętasz do końca życia. Pomoże Ci w tym film z Twojego skoku! Teraz będziesz mógł pochwalić się znajomym swoim przeżyciem lub przeanalizować swój skok i dowiedzieć się jak możesz poprawić technikę. Przeżywaj swój skok więcej niż jeden raz - bez wychodzenia z domu!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich, wypożyczenie sprzętu niezbędnego do oddania skoku oraz skok tandemowy z instruktorem. Na koniec przygody otrzymasz film ze swojego skoku!

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?

Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do skoku ze spadochronem?

Tak, przeciwwskazaniem jest wzrost poniżej 130 cm oraz waga powyżej 110 kg. Nie zaleca się skoku osobom z chorobami serca lub niewydolnością układu oddechowego.

Czy wiesz, że...

Spadochron tandemowy wynaleziono w USA na początku lat 80. Na początku stosowany był w amerykańskim wojsku. Od czasu wynalezienia, system tandemowy przeszedł wiele ulepszeń!

Skok ze Spadochronem sprawdzi się jako:

prezent z okazji urodzin, podarunek dla niej, prezent dla niego, prezent na wieczór kawalerski

Potrzebny Ci jest ekstremalny prezent dla mężczyzny lub kobiety kochającej wyzwania? Nic prostszego! Skok ze Spadochronem z Filmowaniem to dokładnie to, czego szukasz! Niezależnie od tego, czy to prezent pod choinkę, na urodziny czy też każdą inną okazję jesteśmy pewni, że ten super prezent spełni wymagania nawet najbardziej wybrednych. Podaruj ten niecodzienny podarunek komuś, kto lubi bujać w obłokach. Niech zejdzie na ziemię i pozna skoki spadochronowe. To będzie z pewnością wymarzony prezent!


Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Skok odbywa się na spadochronie tandemowym z instruktorem. Minimalny wiek to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem skoku.Opinie (4)

Cezary Rybiński

Pełen profesjonalizm , podejście z humorem , koleżeńska atmosfera i nie zapomniane doznania . SUPER !!!!

Krzysztof walak

Mega przeżycie, pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim, ja zamierzam powtórzyć.

Wiesław Worzała

Bardzo profesjonalne podejście, super ludzie, niezapomniane przeżycie.

Rafał

Byłem przerażony, ale nie żałuję!!! Zrobiłem jedną z najlepszych rzeczy w moim życiu!!!! I powtórzę to jeszcze raz! Film jest niesamowity, to trzeba utrwalić na filmie nie ma innej opcji! Instruktorzy niesamowici w ogóle atmosfera nieziemska naprawdę polecam tego się nie da opisać!!!!!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.