Skok ze Spadochronem | Trójmiasto (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Przywidz - okolice Trójmiasto, Elbląg,
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz pokonywać swoje słabości? Chcesz sprawdzić, jakie to uczucie, kiedy spadasz swobodnie z wysokości 4 tysięcy metrów? Zdobądź się na odwagę i oddaj najbardziej ekscytujący skok w życiu! Poznaj smak spadochroniarstwa - a być może będzie to początek nowej pasji... 40 sekund swobodnego spadania zapewni Ci odpowiednią dawkę adrenaliny i z pewnością podniesie ciśnienie! Zachowaj zimną krew i pokaż, że stać Cię na wiele oddając ten decydujący skok. Przekonaj się, czym jest nowoczesny skydiving.

Przebieg usługi:

  • Spotkanie z instruktorem,
  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Przygotowanie do skoku (założenie odpowiedniego ubrania: kombinezonu oraz gogli),
  • Krótki przelot samolotem na odpowiednią wysokość i miejsce skoku,
  • Skok z wysokości ok. 4000 metrów.

Po realizacji prezentu otrzymasz certyfikat potwierdzający oddanie skoku.

Chcesz znaleźć super prezent na urodziny dla odważnej osoby, która cały czas szuka nowych wyzwań i nie ma lęku wysokości? Trafiłeś idealnie! Podaruj niezapomniane przeżycie, czyli Skok ze Spadochronem. Nikt nie przejdzie obok nikt obojętnie! Skoki spadochronowe to pomysłowe prezenty dla chłopaka, dziewczyny, męża lub żony. Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent dla sportowca? Podaruj niecodzienne przeżycie, które na zawsze zostanie w pamięci obdarowanego. Interesują Cię inne fajne prezenty? Skok na Bungee, Skok Wahadłowy i inne to tylko część naszej oferty!


Miejsce realizacji

Przywidz - okolice Trójmiasto, Elbląg,

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 1,5 h na przygotowanie.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Warunki uczestnictwa: Brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających podjęcie uczestnictwa w prezencie. Brak chorób nerwowych i psychicznych, chorób serca i układu krążenia, epilepsji. Podczas realizacji osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych o podobnym działaniu. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat, oraz wzrost 140 cm, podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie wymagana jest obecność opiekuna prawnego bądź jego zgoda notarialna. Maksymalna waga uczestnika to 110 kg.Opinie (7)

Pawel Wisiorek

Wszystko w jak najlepszym porządku.Profesjonalizm pod każdym względem,a wrażenia niesamowite..szkoda tylko ,ze tak daleko od trojmiasta,ale i tak nie żałuje,że "sie przejechałem" ;)

Michal Lewandowski

Rewelacja!!!! Ekipa i Organizacja na 5+ EMOCJE nie do opisania! Pozytywny szok! Chce jeszcze;)

Alicja

Podobało się wszystko z wyjątkiem mojego błędnika, który podczas skoku oszalał.:D Super ekipa, dużo emocji. Polecam każdemu !

Kamila

Było cudownie! Instruktor rewelacyjny, pracownicy firmy Strefa Spadochronowa Baltic mili i zawsze uśmiechnięci. Realizacja skoku przebiegła szybko i z dużą ilością śmiechu, żartów i uśmiechów. Polecam każdemu, kto o tym marzy! Przeżycie nie do opisania, a z instruktorem Marcinem także bez najmniejszego stresu. :)

Arkadiusz

Wrażenia ze skoku niesamowite, polecam każdemu kto szuka oryginalnego prezentu.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.