(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" | Poznań

5.0 1 Opinii

Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

590,00 zł

590,00 zł

O prezencie

Przeżyj niesamowitą przygodę i poczuj się jak profesjonalna modelka na sesji fotograficznej „Moje Portfolio” w Poznaniu. Podczas sesji poza fotografem obecne będą wizażystka oraz fryzjerka. Specjaliści pomogą swobodnie poczuć się przed obiektywem i sprawią, że zdjęcia, które otrzymasz będą zniewalające. Będziesz mogła je wykorzystać do zbudowania swojego portfolio czy obdarować najbliższych i mieć świetną pamiątkę. Przeżycie może być dobrą zabawą, ale także początkiem zawodowej drogi.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje profesjonalną sesję fotograficzną "Moje Portfolio" oraz pomoc wizażystki i stylistki. Sesja zdjęciowa przeznaczona jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądała sesja fotograficzna?
Sesja zdjęciowa odbędzie się w studiu fotograficznym. Otrzymasz 3 różne stylizacje, o które zadba wizażystka i stylistka.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Sesja fotograficzna potrwa około 3 godziny.

Co otrzymam po sesji fotograficznej?
Po sesji zdjęciowej otrzymasz 15 profesjonalnie obrobionych zdjęć oraz płytę DVD z wybranymi fotografiami lub zostaną one przesłane w formie online.

Sesja fotograficzna „Moje Portfolio” | Poznań to wspaniała przygoda i praca z profesjonalistami, których efektem będą cudowne zdjęcia. Przeżycie będzie doskonałym prezentem z okazji Dnia Kobiet, urodzin, imienin czy Dnia Matki.


 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Zabierz ze sobą stroje i dodatki, które lubisz - stylista pomoże stworzyć z nich ciekawe kreacje.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje sesję w studio – około 3 godziny, 3 stylizacje z udziałem fotografa i wizażystki, która wykona profesjonalny makijaż fotograficzny oraz pomoże przy stylizacji i fryzurze. Po sesji obdarowany otrzyma 15 zdjęć profesjonalnie obrobionych w postaci elektronicznej nagranych na płytę DVD z indywidualną poligrafią nośnika wraz z pudełkiem lub przesłanych online (zdjęcia wybiera klient z przesłanych mailem miniaturek z sesji).


Sprawdź na mapie


Realizacja

FotoKarmat

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Danuta J.

Świetna, miła i profesjonalna atmosfera.

anna

Było naprawdę super...:-)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.