Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" | Poznań

0.0 0 Opinie

Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

590,00 zł

590,00 zł

O prezencie

Przeżyj niesamowitą przygodę i poczuj się jak profesjonalna modelka na sesji fotograficznej „Moje Portfolio” w Poznaniu. Podczas sesji poza fotografem obecne będą wizażystka oraz fryzjerka. Specjaliści pomogą swobodnie poczuć się przed obiektywem i sprawią, że zdjęcia, które otrzymasz będą zniewalające. Będziesz mogła je wykorzystać do zbudowania swojego portfolio czy obdarować najbliższych i mieć świetną pamiątkę. Przeżycie może być dobrą zabawą, ale także początkiem zawodowej drogi.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje profesjonalną sesję fotograficzną "Moje Portfolio" oraz pomoc wizażystki i stylistki. Sesja zdjęciowa przeznaczona jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądała sesja fotograficzna?
Sesja zdjęciowa odbędzie się w studiu fotograficznym. Otrzymasz 3 różne stylizacje, o które zadba wizażystka i stylistka.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Sesja fotograficzna potrwa około 3 godziny.

Co otrzymam po sesji fotograficznej?
Po sesji zdjęciowej otrzymasz 15 profesjonalnie obrobionych zdjęć oraz płytę DVD z wybranymi fotografiami lub zostaną one przesłane w formie online.

Sesja fotograficzna „Moje Portfolio” | Poznań to wspaniała przygoda i praca z profesjonalistami, których efektem będą cudowne zdjęcia. Przeżycie będzie doskonałym prezentem z okazji Dnia Kobiet, urodzin, imienin czy Dnia Matki.


 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Zabierz ze sobą stroje i dodatki, które lubisz - stylista pomoże stworzyć z nich ciekawe kreacje.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Prezent obejmuje sesję w studio – około 3 godziny, 3 stylizacje z udziałem fotografa i wizażystki, która wykona profesjonalny makijaż fotograficzny oraz pomoże przy stylizacji i fryzurze. Po sesji obdarowany otrzyma 15 zdjęć profesjonalnie obrobionych w postaci elektronicznej nagranych na płytę DVD z indywidualną poligrafią nośnika wraz z pudełkiem lub przesłanych online (zdjęcia wybiera klient z przesłanych mailem miniaturek z sesji).


Sprawdź na mapie


Realizacja

FotoKarmat

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

anna

Było naprawdę super...:-)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.