JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Sesja Fotograficzna „Moje Portfolio” | Katowice

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Sesja Fotograficzna „Moje Portfolio” | Katowice

Katowice
1 os.

249,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiasz pozować do zdjęć i pragniesz zawodowo się tym zajmować? Zrób pierwszy krok w tym kierunku! Weź udział w profesjonalnej Sesji Fotograficznej "Moje Portfolio". Stwórz osobistą kolekcję fotografii, bawiąc się przy tym wybornie, a przede wszystkim zacznij rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonego fotografa. Niewątpliwe olśniewające fotografie umożliwią wejście na profesjonalną ścieżkę zawodowej kariery. Zaskocz swoich znajomych świetnym efektem sesji i pełnymi wdzięku zdjęciami i spełniaj siebie.

Co obejmuje prezent?

Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 2 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?

Osoba obdarowana otrzyma 20 obrobionych graficznie zdjęć, z których wybierze 7 do wydruku w formacie 13 x 18. Wszystkie 20 zdjęć zostanie przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD w terminie do 2 tygodni od wykonania sesji.

Jak należy przygotować się do sesji?

Najlepiej podczas rezerwacji ustalić szczegóły z fotografem, który chętnie doradzi co należy ze sobą zabrać. Wykonawca dysponuje bazą kostiumów wraz z dodatkami, z których będzie można korzystać podczas sesji. Na miejscu można liczyć również na indywidualną stylizację i makijaż.

Sesja Fotograficzna „Moje Portfolio” sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, podarunek dla niej, upominek na Dzień Kobiet

Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" to oryginalny prezent na urodziny czy Dzień Kobiet i nie tylko. To przede wszystkim wspaniałe przeżycie dla niej, a także możliwość osobistego rozwoju. Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio", to również cenna pamiątka z samego wydarzenia, która z pewnością zachwyci niejednego znajomego. A kto wie, może Twoja kobieta zainspiruje się podarowanym jej upominkiem i obudzisz w niej miłość do nowej pasji? Zastanów się nad tym! Ponadto taki podarunek, to również doskonały upominek dla siostry czy mamy z okazji Świąt i imienin. Podaruj swoim bliskim chwile radości!


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 7 zdjęć na papierze fotograficznym oraz 20 ujęć obrobionych graficznie. W studiu do dyspozycji klienta znajduje się duży wybór kostiumów i atrakcyjnych gadżetów. Szczegółowe informacje o aktualnie dostępnych kostiumach można uzyskać podczas rezerwacji. Wykonawca zapewnia również pomoc w stylizacji i makijażu.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1296
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.