JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rytuał “Jagodowe marzenie” | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rytuał “Jagodowe marzenie” | Łódź


Łódź
1 os.

339 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
339 zł

Codzienność daje się we znaki? Nie daj się zmęczeniu i odpocznij podczas rytuału “Jagodowe marzenie”. To czas tylko dla Ciebie, w którym ciało dozna prawdziwej regeneracji pod okiem profesjonalnych masażystów. Pożegnaj się z konsekwencjami ciągłego pośpiechu i wskocz w świat, w którym nie ma miejsca na stres! Twoje ciało dozna prawdziwego relaksu, na który zasługujesz. Zrób sobie przerwę od rutyny, nadszedł czas na niezapomniane doznania!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 2 godzinny rytuał, w którego skład wchodzą: peeling całego ciała, masaż ciała, masaż twarzy, dłoni i stóp.

Czy wiesz, że…
Masaż stóp potrafi uśmierzyć ból innych części ciała i pozytywnie wpłynąć na ich pracę. Wszystko dzięki punktom refleksyjnym na stopach. Na stopach znajdują się m.in receptory serca, płuc, tarczycy, nerek, trzustki, klatki piersiowej, oczu, uszu , jelit. Masaż stóp ma więc charakter leczniczy, a im wyższy stopień choroby, tym dłuższy masaż.

Rytuał “Jagodowe marzenie” sprawdzi się jako:
prezent dla szefowej, prezent dla ukochanej, prezent dla babci

Przygotowania do ślubu to niezwykle stresujący czas. Podaruj Pannie Młodej z tej okazji chwile niezapomnianego odpoczynku z rytuałem “Jagodowe marzenie”. Zabiegi pozwolą oderwać się od natłoku codzienności, a ciało zrelaksuje się do granic możliwości. Dzień Babci zbliża się nieubłaganie, a Tobie brak pomysłu? Spraw ukochanej babci oryginalny prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 h

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: zaawansowana ciąża; alergia na składniki zawarte w preparatach używanych do zabiegu; aktywna opryszczka; choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze i autoimmunologiczne skóry, trądzik w ciężkiej postaci, w ciągu ostatnich 6 miesięcy wykonywane były zabiegi chirurgiczne w obrębie strefy zabiegu, ciężkie choroby ogólnoustrojowe; uszkodzenia i podrażnienia skóry; wykonanie w ciągu ostatnich 30 dni zabiegów medycyny estetycznej, zmiany na skórze niewiadomego pochodzenia, egzema łuszczenie się skóry.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2134
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.