Rozświetlający Zabieg “Rich Gold” | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinie

Rozświetlający Zabieg “Rich Gold” | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

269,99 zł

269,99 zł

O prezencie

Marzysz o luksusowym zabiegu SPA, który zadba o pielęgnację Twojej skóry? Wybierz unikalny zabieg, do którego wykorzystywane jest bioaktywne złoto! Skorzystaj z Rozświetlającego Zabiegu "Rich Gold" w Warszawie i zadbaj o swoją skórę w luksusowy sposób. Podczas przeżycia w Twoje ciało zostanie delikatnie wtarty olejek, który skomponowany został z tłoczonego na zimno, nierafinowanego oleju Jojoba oraz rozświetlających złotych cząsteczek mineralnych. Odkryj luksusowy relaks!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Rozświetlający Zabieg "Rich Gold". Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało przeżycie?
W Twoje ciało zostanie delikatnie wtarty olejek, który skomponowany został z tłoczonego na zimno, nierafinowanego oleju Jojoba oraz rozświetlających złotych cząsteczek mineralnych. Jego zadaniem jest odżywienie, regeneracja i ochrona skóry, a złote drobinki odpowiadać mają za dodanie skórze słonecznych refleksów. Rytuał wzbogacony jest o aplikację rozświetlającej maski kremowej na twarz.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabieg potrwa 120 minut.

Rozświetlający Zabieg "Rich Gold" | Warszawa to luksusowy prezent dla żony, zapewniający jej niezwykle przyjemną wizytę w profesjonalnym salonie SPA. Voucher na Rytuał SPA to uniwersalny podarunek, który sprawdzi się na każdą okazję – przekonaj się, że spełnianie marzeń bliskich jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

120 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Rozświetlający Zabieg "Rich Gold" obejmuje całe ciało i polega na delikatnym wcieraniu olejku, który skomponowany został z tłoczonego na zimno, nierafinowanego oleju Jojoba oraz rozświetlających złotych cząsteczek mineralnych. Zabieg wzbogacony jest o aplikację rozświetlającej maski kremowej na twarz.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Almonis Białołęka SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.