Relaksujący Pakiet SPA | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Relaksujący Pakiet SPA | Trójmiasto


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Masaż to jedno z tych przeżyć, które zostają z nami na długo — nie sposób bowiem zapomnieć o uczuciu głębokiej relaksacji, której podczas niego doświadczamy. To właśnie ta relaksacja sprawia, że nasze ciało i dusza gotowe są na kolejne wyzwania codziennego życia. Teraz i Ty masz szansę doznać tego samego. Relaksujący Pakiet SPA, oprócz niezwykle przyjemnego i dobroczynnego dla wszystkich mięśni masażu, pozwoli Ci jeszcze wybrać pomiędzy oszałamiającą sesją floatingu, czyli terapią poprzez unoszenie się błogo na tafli wody, zapewniając uczucie zbliżone do lewitacji, a peelingiem solnym z żurawiną, cudownie napinającym i regenerującym skórę. Daj się ponieść relaksacji!

Co obejmuje prezent?
Relaksujący Pakiet SPA obejmuje relaksacyjny masaż całego ciała oraz do wyboru jedną z pozycji: sesję floatingu lub peeling solny z żurawiną, maską żurawinową i refleksologią stóp.

Ile trwa realizacji prezentu?
Realizacja prezentu zależna jest od wyboru jego wersji — w przypadku wyboru peelingu trwa ona 90 minut, a floatingu - 135 minut.

Jakie są przeciwwskazania do realizacji?
Z zabiegu nie mogą skorzystać osoby z chorobami skóry, zakażeniami wirusowymi, nowotworami i hemofilią. Korzystanie odradza się także kobietom w ciąży.

Relaksujący Pakiet SPA | Trójmiasto sprawdzi się jako prezent dla kobiety. Odprężający masaż z pewnością na długo zapadnie w jej pamięć, a sesja floatingu lub peelingu sprawi, że będzie czuła się wniebowzięta. To wymarzony prezent na Dzień Kobiet, a przecież mówi się, że Dzień Kobiet wypada 365 dni w roku!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

135 minut lub 90 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana w pierwszej kolejności doświadcza relaksującego masażu całego ciała, następnie wybiera jeden z kolejnych zabiegów: sesję floatingu, lub peeling solny z żurawiną, maską żurawinową i refleksologią stóp. Wykonawca zapewnia: ręcznik oraz jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FIVE SENSES float • spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Agnieszka Klawikowska

Super atmosfera i klimat. Bardzo miła obsługa. Polecam.

Jakub

Bardzo miła obsługa, usługi bardzo profesjonalne. Cała oprawa również bardzo fajna. Polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.