Relaksujący Pakiet SPA | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Relaksujący Pakiet SPA | Trójmiasto


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Masaż to jedno z tych przeżyć, które zostają z nami na długo — nie sposób bowiem zapomnieć o uczuciu głębokiej relaksacji, której podczas niego doświadczamy. To właśnie ta relaksacja sprawia, że nasze ciało i dusza gotowe są na kolejne wyzwania codziennego życia. Teraz i Ty masz szansę doznać tego samego. Relaksujący Pakiet SPA, oprócz niezwykle przyjemnego i dobroczynnego dla wszystkich mięśni masażu, pozwoli Ci jeszcze wybrać pomiędzy oszałamiającą sesją floatingu, czyli terapią poprzez unoszenie się błogo na tafli wody, zapewniając uczucie zbliżone do lewitacji, a peelingiem solnym z żurawiną, cudownie napinającym i regenerującym skórę. Daj się ponieść relaksacji!

Co obejmuje prezent?
Relaksujący Pakiet SPA obejmuje relaksacyjny masaż całego ciała oraz do wyboru jedną z pozycji: sesję floatingu lub peeling solny z żurawiną, maską żurawinową i refleksologią stóp.

Ile trwa realizacji prezentu?
Realizacja prezentu zależna jest od wyboru jego wersji — w przypadku wyboru peelingu trwa ona 90 minut, a floatingu - 135 minut.

Jakie są przeciwwskazania do realizacji?
Z zabiegu nie mogą skorzystać osoby z chorobami skóry, zakażeniami wirusowymi, nowotworami i hemofilią. Korzystanie odradza się także kobietom w ciąży.

Relaksujący Pakiet SPA | Trójmiasto sprawdzi się jako prezent dla kobiety. Odprężający masaż z pewnością na długo zapadnie w jej pamięć, a sesja floatingu lub peelingu sprawi, że będzie czuła się wniebowzięta. To wymarzony prezent na Dzień Kobiet, a przecież mówi się, że Dzień Kobiet wypada 365 dni w roku!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

135 minut lub 90 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana w pierwszej kolejności doświadcza relaksującego masażu całego ciała, następnie wybiera jeden z kolejnych zabiegów: sesję floatingu, lub peeling solny z żurawiną, maską żurawinową i refleksologią stóp. Wykonawca zapewnia: ręcznik oraz jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FIVE SENSES float • spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Agnieszka Klawikowska

Super atmosfera i klimat. Bardzo miła obsługa. Polecam.

Jakub

Bardzo miła obsługa, usługi bardzo profesjonalne. Cała oprawa również bardzo fajna. Polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.