(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Relaks w SPA z Peelingiem i Masażem | Włocławek

Nowość
0.0 0 Opinii

Relaks w SPA z Peelingiem i Masażem | Włocławek


Włocławek
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

246,99 zł

246,99 zł

O prezencie

Chcesz podarować komuś udany prezent? Relaks w SPA z Peelingiem i Masażem zadowoli każdą osobę spragnioną odrobiny odprężenia i luksusu. Jest to idealny czas, aby zrobić sobie przerwę od codziennego życia i zregenerować się. Rozgrzej napięte mięśnie w jacuzzi lub saunie, a później poczuj się niebiańsko podczas masażu ciepłymi olejami, których aromat uczyni całe doświadczenie jeszcze bardziej wyjątkowym. Przygotuj się także na peeling całego ciała, po którym Twoja skóra będzie odnowiona i odżywiona!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Relaks w SPA z Peelingiem i Masażem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa Relaks w SPA z Peelingiem i Masażem?
Całe przeżycie potrwa około 165 minut, z czego około 75 minut to masaż ciepłymi olejkami i peeling, a 90 minut to relaks w Strefie SPA.

Co obejmuje Relaks w SPA z Peelingiem i Masażem?
Relaks SPA obejmuje Masaż ciepłymi olejami oraz Peeling całego ciała. Uczestnik będzie również miał możliwość skorzystania z basenu termalnego, łaźni solankowo-parowej, sauny fińskiej, sauny infra red i jacuzzi.

Relaks w SPA z Peelingiem i Masażem | Włocławek to udany prezent dla Ukochanej na Urodziny lub Dzień Kobiet. Podaruj jej czas dla siebie, podczas którego zregeneruje się, a wszystkie problemy na chwilę znikną.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

165 minut (90 minut w strefie SPA oraz 75 minut zabiegi).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Uczestnik na miejscu otrzyma ręcznik, szlafrok, klapki, bieliznę jednorazową oraz będzie miał możliwość wzięcia prysznicu. Minimalny wiek to 16 lat. Relaks w strefie SPA obejmuje odprężenie w miejscu, gdzie dostępne są: basen termalny, łaźnia solankowo - parowa, sauna fińska, sauna infra red i jacuzzi.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ACTIV. Centrum

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.