Poznaj Wakeboarding | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Poznaj Wakeboarding | Warszawa (okolice)


Serock
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Szukasz ekstremalnych sportów? Chciałbyś urozmaicić swój pobyt nad wodą? Poznaj Wakeboardingi spróbuj swoich sił w tym wyjątkowym sporcie! Wakeboarding polega na płynięciu po powierzchni wody na desce, trzymając się liny, ciągniętej przez łódź! Sprawdź swoje umiejętności i poczuj zastrzyk adrenaliny! Na początku, doświadczony instruktor przeprowadzi z Tobą szybki kurs pływania (dla początkujących lub zaawansowanych), następnie będziesz próbował swoich sił na desce! Zobacz ile przyjemności daje ten wspaniały sport wodny!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje naukę wakeboardingu dla jednej osoby (osoba towarzysząca może oglądać Twoje zmagania).

Ile czasu trwa nauka?
Prezent obejmuje 15-minutową lekcję wakeboardingu.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 8 lat.

Poznaj Wakeboarding sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent dla singielki, prezent urodzinowy

Szukasz atrakcji, która urozmaici Twój pobyt nad jeziorem? A może szukasz pomysłu na prezent dla kolegi, który uwielbia sporty ekstremalne? Poznaj Wakeboarding to wspaniała okazja na przeżycia zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny! Świetnie sprawdzi się jako podarunek dla nastolatki lub singla! Będzie również idealnym wyborem na upominek z okazji 18. urodzin lub imienin!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Prezent zawiera: naukę pływania od podstaw lub dla zaawansowanych, opiekę doświadczonego instruktora, wypożyczenie kamizelki ratunkowej i deski wakeboardowej. Wymagana jest umiejętność pływania (wpław), minimalny wiek uczestnika to 8 lat, możliwe jest zabrania osoby towarzyszącej (obserwuje ale nie pływa).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Nad Narvia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.