Poznaj Wakeboarding (1-2 osoby) | 30 minut | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Poznaj Wakeboarding (1-2 osoby) | 30 minut | Warszawa (okolice)


Serock
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,00 zł

279,00 zł

O prezencie

Szukacie wspaniałych przygód, które można realizować podczas pobytu nad jeziorem? Kochacie sporty ekstremalne? Poznaj Wakeboarding (1-2 osoby) to idealna okazja, aby spróbować swoich sił w tym sporcie wodnym i poczuć dreszczyk adrenaliny! Na początku - krótka nauka pływania (podstawowa lub zaawansowana), następnie szalona przygoda na desce, trzymając się liny, którą ciągnie motorówka! Mnóstwo adrenaliny oraz śmiechu i dobrej zabawy! Przeżyjcie niezapomniane chwile we dwoje i zapomnijcie o nudzie nad wodą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje naukę pływania od podstaw lub dla zaawansowanych, opiekę doświadczonego instruktora, wypożyczenie kamizelki ratunkowej i deski wakeboardowej oraz wakeboarding, dla maksymalnie dwóch osób.

Ile czasu trwa przeżycie?
Prezent trwa około 30 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 8 lat.

Poznaj Wakeboarding (1-2 osoby) sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla pary, prezent na Dzień Chłopaka

Okazja, aby poszaleć nad wodą sama się nasuwa! Samemu czy w parze? Poznaj Wakeboarding (1-2 osoby) to sport ekstremalny, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i emocji, które pozwolą zapomnieć o nudzie! Doskonały pomysł na prezent dla małżeństwa lub rodziców! Idealny wybór na Dzień Matki lub Dzień Ojca!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Prezent zawiera: naukę pływania od podstaw lub dla zaawansowanych, opiekę doświadczonego instruktora, wypożyczenie kamizelki ratunkowej i deski wakeboardowej. Wymagana jest umiejętność pływania (wpław), minimalny wiek uczestnika to 8 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Have Fun

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.