Poznaj Taniec dla Dwojga | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Poznaj Taniec dla Dwojga | Trójmiasto


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

389,00 zł

389,00 zł

O prezencie

Chcielibyście razem nauczyć się tańczyć? A może szukacie możliwości doszlifowania swoich umiejętności? Skorzystajcie z Poznaj Taniec dla Dwojga! Pod opieką doświadczonego instruktora nauczycie się dowolnie wybranych tańców i żaden parkiet taneczny nie będzie Wam straszny! Nauczycie bawić się tańcem i poznacie swoje możliwości! Jeszcze długo będziecie wspominać ten wspaniały czas, spędzony we dwoje! Udanej zabawy i owocnej nauki!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje karnet imienny, na łącznie 12 wejść po 90 min. każde (max 3 wejścia w tygodniu), dla dwóch osób.

Jakie style tańca są do wyboru?
Możemy wybrać: dancehall, hip hop, high heels, video clip dance, house dance, shuffle dance, latino solo, samba solo, popping, taniec współczesny oraz akrobatykę.

Czy wiesz, że…
W naszym kraju istnieje Polskie Towarzystwo Taneczne! Jest to stowarzyszenie kulturalno-sportowe, które promuje ruch taneczny! Zrzesza ponad 7000 członków. Początki tej organizacji tanecznej sięgają 1956 roku, a jej założycielem jest Marian Wieczysty!

Poznaj Taniec dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Walentynki, prezent na rocznicę.

Szukasz wyjątkowego prezentu dla pary? Poznaj Taniec dla Dwojga to wyjątkowa okazja, aby we dwoje podszkolić swoje umiejętności taneczne i nabrać pewności siebie na tanecznym parkiecie! Jest to prezent na każdą pogodę, więc z łatwością sprawdzi się jako podarunek świąteczny bądź walentynkowy! Idealny upominek z okazji rocznicy lub urodzin!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

12 wejść po 90 min

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Karnet imienny ważny przez 30 dni od pierwszego wejścia łącznie 12 wejść po 90 min (max 3 wejścia w tygodniu).0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.