Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Wałbrzych | Jelenia Góra

0.0 0 Opinii

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Wałbrzych | Jelenia Góra


Wałbrzych
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Pragniecie przeżyć niezapomniane chwile tylko we dwoje? Chcecie spróbować czegoś, co od zawsze wydawało Wam się ekscytujące? Wyjście na strzelnicę to wydarzenie, które pozwoli Wam sprawdzić się w roli zawodowego strzelca! Dzięki byciu z bliską osobą radość jest jeszcze większa! Urządźcie zawody strzeleckie i przekonajcie się kto z Was, trafi w dziesiątkę! Zobaczcie czy posiadacie “sokole oko” i oddajcie strzały do celu.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 50 strzałów o kalibrze 5,6 mm, 25 strzałów z pistoletu oraz pistolet MP 5 dla każdego uczestnika.

Czy zapewniony jest sprzęt ochronny oraz szkolenie?
Oczywiście! W skład prezentu wchodzą również tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania to około 1 godzina.

Czy wiesz, że…
Osoby niedowidzące oraz niewidome również biorą udział w zawodach strzeleckich! Ich szansą na zmierzenie się z tarczą strzelniczą jest strzelectwo laserowe i pneumatyczne. Techniki te pozwalają na posługiwanie się w procesie celowania i strzelania narządem słuchu, zamiast wzroku.

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Wałbrzych | Jelenia Góra sprawdzi się jako:
prezent dla pary, podarunek dla przyjaciół, upominek dla małżeństwa

Chcesz podarować prezent dla rodziców, który rozerwie ich i pozwoli na odrobinę szaleństwa? Szukasz prezentu dla przyjaciół, którzy lubią wyzwania? Wyjście na strzelnicę to idealny pomysł na prezent. Podaruj Voucher, który jest wyjątkowym prezentem dla każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wałbrzych

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 50 strzałów z kal. 5,6 mm - po 25 strzełów z pistoletu oraz pistoletu mp5 dla każdego uczestnika. Wykonawca zapewnia tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Firma Szkoleniowa Magnum 44

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.