Poznaj Fotografię | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Poznaj tajniki fotografowania! Prezent Poznaj Fotografię to indywidualna lekcja fotografii przeznaczona zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z aparatem, jak i bardziej zaawansowanych amatorów tej dziedziny. Będziesz miał okazję zgłębiać techniki posługiwania się aparatem tak, by fotografia stała się łatwa i przewidywalna. Nauczysz się operowania światłem, zarówno w plenerze jak i wnętrzu studia. Warto zgłębić tajniki fotografii u pełnych pasji nauczycieli i zarazem doświadczonych twórców!

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Poznaj Fotografię odbywa się w studio, plenerze lub ciemni. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Tematyka zajęć ustalana jest bezpośrednio z osobami prowadzącymi zajęcia i dostosowana jest do potrzeb osoby obdarowanej. Istnieje możliwość korzystania z własnego aparatu lub aparatu szkoły.Opinie (9)

Magdalena Boniuk

Lekcja była bardzo dobrze przeprowadzona, dostosowana do moich potrzeb. Bardzo dziękuję ,

Marlena Hess

Bardzo mi się podobało. Pan Prowadzący - fotograf Stefan Rutkowski jest prawdziwym pasjonatem, zna się na tym, co robi i robi to wspaniale. Czuję się zainspirowana do dalszego zgłębiania tajemnic fotografii.

Jacek

Bardzo sympatycznie, dużo ciekawych informacji i zagadnień. Polecam!

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony z prezentu. Pan Stefan w ciekawy i zwięzły sposób przedstawił tematykę jaką zaproponowałem. To było dobrze spędzone 2.5h. Zdecydowanie polecam! Krzysztof

Klaudia

Polecam, warto poświęcić czas.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.