Poznaj Fotografię | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Poznaj tajniki fotografowania! Prezent Poznaj Fotografię to indywidualna lekcja fotografii przeznaczona zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z aparatem, jak i bardziej zaawansowanych amatorów tej dziedziny. Będziesz miał okazję zgłębiać techniki posługiwania się aparatem tak, by fotografia stała się łatwa i przewidywalna. Nauczysz się operowania światłem, zarówno w plenerze jak i wnętrzu studia. Warto zgłębić tajniki fotografii u pełnych pasji nauczycieli i zarazem doświadczonych twórców!

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Poznaj Fotografię odbywa się w studio, plenerze lub ciemni. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Tematyka zajęć ustalana jest bezpośrednio z osobami prowadzącymi zajęcia i dostosowana jest do potrzeb osoby obdarowanej. Istnieje możliwość korzystania z własnego aparatu lub aparatu szkoły.Opinie (7)

Jacek

Bardzo sympatycznie, dużo ciekawych informacji i zagadnień. Polecam!

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony z prezentu. Pan Stefan w ciekawy i zwięzły sposób przedstawił tematykę jaką zaproponowałem. To było dobrze spędzone 2.5h. Zdecydowanie polecam! Krzysztof

Klaudia

Polecam, warto poświęcić czas.

Ewa

Bardzo przydatne zajęcia. Dzięki nim dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy o fotografii. Serdecznie polecam.

Michał

Wrażenia jak najbardziej OK, sympatyczny prowadzący

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje