Poszalej w Wirtualnym Świecie Dla Dwojga - Virtuix Omni | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa
2 os.

149,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteście pasjonatami gier komputerowych? Wasza ulubiona rozrywka pochłania Was do końca w wolnej chwili? Odpowiedzcie sobie na pytanie, czy jesteście gotowi na nową porcję, niezapomnianych wrażeń! Jeśli tak, to wyobraźcie sobie swoją reakcję, gdy nagle przenosicie się do świata wirtualnej rzeczywistości i widzicie wyścig. Słyszycie ryk samochodów ustawionych w rzędzie, sekundnik odlicza czas do startu... 1... 2... 3....Gdy zostaje parę sekund do startu, zdajecie sobie sprawę, że jesteście kierowcami rozbrykanych wyścigówek, a wynik rozgrywki zależy tylko od Was! Tych emocji nie można opisać, trzeba je doświadczyć! Wirtualną rzeczywistość macie już na wyciągnięcie ręki. Sięgnijcie po nią, aby przeżyć niesamowitą podróż do świata fantazji!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wstęp do strefy VR ( Virtuix Omni) dla dwóch osób.

Co to jest Virtuix Omni?
Virtuix Omni to wszechstronny symulator do gier wirtualnych rzeczywistości. Jest to bieżnia, która pozwala na naturalne poruszanie się w świecie VR. Użytkownik wchodzi do środka bieżni i może się po niej swobodnie poruszać, chodzić, biegać, a jego ruchy przenoszone są do gry.

Ile trwa realizacja prezentu?
Przygoda w Wirtualnym Świecie trwa 60 minut.

Czy są jakieś przeciwwskazania?
Przeciwwskazaniem do wizyty w salonie VR mogą być choroby neurologiczne, szczególnie epilepsja.

Poszalej w Wirtualnym Świecie - Virtuix Omni dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla pary, podarunek na Dzień Dziecka.

Szukasz odlotowego podarunku dla rodzeństwa na Dzień Dziecka? Już za chwilę Twój chłopak ma urodziny, a Ty chcesz spędzić ten dzień w niekonwencjonalny sposób tylko we dwoje? Poszalej w Wirtualnym Świecie dla Dwojga sprawdzi się idealnie jako doskonały upominek! Pozwoli Twoim bliskim odprężyć się i zatracić się w zupełnie innej, nieznanej rzeczywistości! Kto nie chciałby przenieść się do świata wprost z baśni braci Grimm i stać się ich głównym bohaterem!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Gracze wchodzą na wklęsłą platformę w specjalnym, uzbrojonym w czujniki i ślizgacze obuwiu. Bieżnia jest przystosowana do obsługi osób od 140 do 195 cm wzrostu oraz do 130 kg wagi.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.