(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości | Bydgoszcz

5.0 2 Opinii

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości | Bydgoszcz


Bydgoszcz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,99 zł

69,99 zł

O prezencie

Pasjonują Cię nowe technologie? A może po prostu chciałbyś przenieść się do nowego, nieznanego świata i przeżyć przygody, o jakich Ci się nie śniło? Zapraszamy Cię na Przygodę w Wirtualnej Rzeczywistości! Nałóż specjalne gogle i zostaw świat rzeczywisty za sobą, by oddać się nieskrępowanej przygodzie! Co wybierzesz? Szalone wyścigi, śmiertelnie niebezpieczną wspinaczkę, walkę z potworami, czy może podziwianie dzikich zwierząt? Wybór należy do Ciebie, ale emocji z pewnością będzie co niemiara!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Zanurzysz się w ofercie przeżyć wirtualnej rzeczywistości w specjalnym salonie VR i dostaniesz do niej nieskrępowany niczym dostęp. Ogranicza Cię jedynie Twoja odwaga!

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Spędzisz w salonie całą godzinę pełną zabawy!

Czy wiesz, że...
historia specjalnych „kasków”, za pomocą których zanurzyć się można w całkowicie innej rzeczywistości, sięga lat 60-tych XX wieku, kiedy Morton Heilig stworzył przeznaczoną do wyświetlania filmów przestrzennych Telesphere Mask?

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości sprawdzi się jako:
prezent dla narzeczonego, prezent świąteczny, prezent dla dziewczyny

Szukasz pomysłu na prezent urodzinowy dla osoby, która pasjonuje się nowymi technologiami? A może chciałbyś podarować prezent dla nastolatka, z którego ten na pewno się ucieszy? Podaruj swoim bliskim Przygodę w Wirtualnej Rzeczywistości, czyli przygodę dla tych dużych i tych trochę mniejszych! To doskonały prezent dla chłopaka, ale również prezent dla taty, który uwielbia próbować nowych rzeczy! To emocje, których Twoi bliscy z pewnością długo nie zapomną.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 60-minutową zabawę na stanowisku BOX VR. Prezenty realizowane są od wtorku do czwartku. Rezerwacji należy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej wykonawcy: https://vrworld.pl/rezerwacja


Sprawdź na mapie


Realizacja

VR World

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Luki

Świetna zabawa, bardzo pomocna i życzliwa obsługa!

Zobacz inne propozycje