(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Przyjaciół | Bydgoszcz

0.0 0 Opinii

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Przyjaciół | Bydgoszcz


Bydgoszcz
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,99 zł

279,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie wspólnie przeżywać niesamowite przygody? Zawsze głodni wrażeń, wraz ze swoją ekipą nie macie sobie równych? Mamy dla Was coś wyjątkowego! Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Przyjaciół rzuci Was w wir szalonych wyzwań w światach, które nie znają żadnych ograniczeń! Przygotujcie się na pełne emocji doświadczenia i bezkompromisową rywalizację, dając się wciągnąć w wirtualny świat. Zmierzycie się ze swoimi lękami? A może wybierzecie się w kosmos? Wybór należy do Was, ale jedno jest pewne — będzie się działo!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Wszyscy dostaniecie niczym nieskrępowany dostęp do salonu VR, gdzie wybierać będziecie mogli ze wszystkich aktywności zgromadzonych wokół specjalnych VR Boxów czy VR Carów.

Ile potrwa Wasze przeżycie?
W salonie VR spędzicie godzinę — przygotujcie się więc na solidną porcję wrażeń!

Czy możesz zabrać znajomych?
Ależ oczywiście! Na tym właśnie polega sens Przygody w Wirtualnej Rzeczywistości dla Przyjaciół — możesz zabrać ze sobą trójkę znajomych. Będzie Was cała czwórka — to całkiem solidna drużyna!


Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Przyjaciół | Bydgoszcz sprawdzi się idealnie jako prezent dla pracowników,  w nagrodę za ciężką pracę czy jako prezent na święta! Podaruj swoim bliskim Przygodę w Wirtualnej Rzeczywistości dla Przyjaciół, czyli wyjątkowy prezent dla każdego, kto uwielbia oryginalnie spędzać czas!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 60-minutową zabawę na stanowisku BOX VR. Prezenty realizowane są od wtorku do czwartku. Rezerwacji należy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej wykonawcy: https://vrworld.pl/rezerwacja


Sprawdź na mapie


Realizacja

VR World

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje